Новини з 1996 року

Нова патрульна поліція захищатиме не лише Кременчук, а й сусідній Комсомольськ

Єлизавета Кравченко 10 лютого 2016 10:03 892 0

Менш ніж за три тижні, 27 лютого, на вулицях Кременчука з’являться нові патрульні поліцейські. Вони повернуться з Києва після тримісячного навчання і складуть присягу на площі, біля пам’ятника Шевченку. На присягу копів до Кременчука може приїхати керівництво Нацполіції, МВС або ж і сам Президент.
Про це повідомляє начальник кременчуцької поліції Вадим Могила. Нові поліцейські займуть приміщення колишніх працівників ДАІ. Саме там буде сформована їхня база, де вони розміщуватимуться постійно.
Самі ж правоохоронці вже радіють появі нових патрульних у місті, сподіваючись на те, що це відіб’є бажання у кременчужан навіть подумати про скоєння правопорушення. 
Після складання присяги копи відразу приступлять до роботи. Вони відповідатимуть не тільки за вулиці Кременчука та Кременчуцького району, а ще й сусіднього Комсомольська.
На думку начальника кременчуцької поліції Вадима Могили, така кількість нових патрульних поліцейських не є великою.
«Це не означає, що усі 250 чоловік будуть патрулювати вулиці, - говорить Вадим Могила.  – Певна кількість поліцейських будуть займатися документацією, аналітикою й іншими обов’язками. У них своя структура, свій штаб. Тому працювати з іншими громадськими формуваннями, які раніше допомагали поліції у патрулюванні, будемо й надалі. Хто буде начальником  кременчуцької патрульної поліції, невідомо. Це вирішує вище керівництво».

 

Теги: Пригоди Кременчуканова поліція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2577 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2587 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3818 0