Новини з 1996 року

Нова інвестпрограма Кременчукводоканалу затверджена онлайн! Купляємо екскаватор і віддаємо кредит

Валерія Макряшина 28 вересня 2020 15:00 628 0

За  суперспрощеною формою сьогодні, 28 вересня, відбулося відкрите обговорення (відкриті слухання) питання необхідності схвалення Інвестиційної програми КП "Кременчукводоканал" на наступний 2021 рік. 

Відбулося засідання, в якому взяли участь лише представники міської влади в особі віцемера Дмитра Кравченка  і директора управління ЖКГ Івана Москалика та безпосередньо представники самого комунального підприємства, у режимі відеоконференції. Трансляція тривалістю 17 хвилин відбулася в Ютубі.

На початку Володимир Мальований, виконуючий обов'язки директора КП "Кременчукводоканал", зазначив, що пропозицій, як і питань до нової інвестпрограми підприємства від кременчужан у зазначений час не надійшло, тож усі відразу перейшли до справи. 

Традиційно деталі програми і передбачені нею заходи озвучила в режимі онлайн провідний інженер з виробничого планування Тетяна Ігнатенко. За її словами, програма на 2021 рік передбачає витрати на 28 мільйонів 318 тисяч гривень без ПДВ.

З них на заходи у сфері водопостачання передбачено 8 мільйонів 247 тисяч гривень. На заходи із водовідведення витратити планують трохи більше 20 мільйонів гривень. 

Відомо, що наступного року комунальне підприємство "Кременчукводоканал" хоче купити новий колісний екскаватор, вартістю майже 3 млн 944 тис. грн. Крім цього, 2 млн 80,81 тис. грн (для водопостачання) та 9 млн 576,39 тис. грн (водовідведення) передбачені для погашення основної суми кредиту в рамках програми "Розвиток міської інфраструктури".

Також наступного року підприємство планує відремонтувати насосне обладнання холодного водопостачання (ЦТП №4, 61, 305 та НС по вулиці Київській), реконструювати каналізаційний колектор у Крюкові (десь 400 метрів) та переоснастити тощо. 

Стосовно кредиту, то, як доповів в.о. директора КП "Кременчукводоканал", кошти на цей захід перебачені за курсом 27 грн за 1 $, але якщо в бюджет 2021 року буде закладена вартість 1 $ - 29,10 грн, то підприємством на етапі обговорення буде надана пропозиція НКРЕКП збільшити витрати на цей захід, враховуючи той курс, який буде. 

Тобто інвестпрограма комунального підприємства може трохи "подрожчати". 

Усі "присутні" в чаті інвестиційну програму підтримали, а в.о. директора КП "Кременчукводоканал" розповів про виконання програми теперішньої - за 2020 рік. Виявляється, що на даний момент вона виконана всього лише на 57%, а до кінця року, до морозів, залишилося три місяці. 

А поки що залишається чекати, поки інвестиційна програма на 2021 рік буде затверджена в НКРЕКП, і це знову розв’яже руки адміністрації "Кременчукводоканалу" для подальшого можливого підвищення вартості водопостачання та водовідведення для містян.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 391 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1131 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 837 0