Новини з 1996 року

НОВІЙ ШКОЛІ У КРЕМЕНЧУЦІ ПРИСВОЯТЬ НЕЩАСЛИВИЙ НОМЕР

kurilov 11 серпня 2015 17:23 650 0

Новій школі у мікрорайоні № 278, яку мають добудувати цього року, присвоять нещасливий для Кременчука номер. За попередніми намірами міського управління освіти, новій школі присвоять №15, незважаючи на те, що такий заклад у місті вже був.

Про те, що нову школу, яку будують уже восьмий рік поспіль, цього року таки доб’ють (добудують), ЗМІ розповів керівник міського управління освіти Геннадій Москалик.

За його словами, школа буде наповнюватися дітьми поступово. Спочатку наповнять один клас, наступного року – два класи й  так далі. Однак базою для наповнення нового навчального закладу стане дитячий садок на вулиці Петровського. Саме ці дві будівлі і будуть називатися ЗОШ №15.

Про що варто додати, так це про нумерацію нового навчального закладу. Школа №15 у місті вже діяла. Такий навчальний заклад працював, аж поки чиновники Автозаводського райвиконкому не продали його дешево.

До речі, називати новий навчальний заклад №13 або №14 – теж небажано. Бо ці дві школи нинішня команда чиновників міськвиконкому скоротила з великим скандалом та погрозами батькам учнів.

Втім це лише точка зору репортера.

О.Курилов

 

Теги: Освіта Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись