Новини з 1996 року

Нові видання Феодосія Провізіона, або Що потрібно знати батькам

Альбіна Козлова 12 жовтня 2018 15:35 275 0

Сьогодні, 12 жовтня, в Центральній міській бібліотеці відбулася зустріч із Заслуженим лікарем України, Почесним громадянином Кременчука Феодосієм Харитоновичем Провізіоном, який цього року відсвяткував свій 90-річний ювілей. Феодосій Провізіон - це історична постать, адже він є фундатором педіатрії в Кременчуці.

Він презентував свої видання «Родителям о детях» та «Об этом должен знать каждый человек», які присвячені проблемам здоров'я і виховання дітей. Примірники книг надані бібліотеці, щоб жителі міста могли прийти та ознайомитися з ними.

Автор зазначив, що працював над виданнями близько двох років та зібрав усі необхідні рекомендації щодо здоров`я не лише дітей, а й дорослих. Він наголосив, що в нашому суспільстві прогресують три невиліковні хвороби: цукровий діабет, онкологія та атеросклероз. А от усі проблеми зі здоров`ям у дітей від того, що малюків не годують материнським молоком, яке допомагає дитячому організму сформувати власний імунітет. 

Феодосій Харитонович зазначив, що наразі в місті зростає смертність серед населення, тому що люди не хочуть стежити за своїм здоров`ям, та закликав усіх присутніх не вживати продукти з підвищеним вмістом цукру.

Також він вважає, що в Кременчуці потрібно відновити діяльність молочної кухні. Тому й звернувся до присутньої в залі депутата міськради Тетяни Сідерко з проханням, щоб на найближчій сесії міськради винесли на розгляд питання відновлення молочної кухні при Кременчуцькій дитячій лікарні. 

До речі, вчора на сесії міськради депутати проголосували за розгляд запиту Тетяни Сідерко про встановлення у школах та дошкільних закладах бактерицидних очищувачів повітря, тож сподіваємося, що наша місцева влада приділятиме більше уваги здоров`ю кременчуцьких дітей. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись