Новини з 1996 року

Нові сюрпризи від уряду: про ЄСВ, диференціацію зарплат і страховий стаж

Альбіна Козлова 15 листопад 2018 11:10 770 0

Кабінет Міністрів України змінить систему збору Єдиного соціального внеску із заробітних плат громадян, які зайняті на високих постах і отримують великі зарплати. Про це вчора, 14 листопада, в ході засідання уряду повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

«Люди з низькою зарплатою заплатили соціальний внесок з усієї заробітної плати, а 51 тисяча не самих бідних громадян заплатили ЄСВ тільки із 40% свого заробітку. Очевидно, є перекіс», - заявив Рева.

У зв'язку з цим міністр запропонував провести диференціацію зарплат офіційно зайнятих громадян залежно від їх кваліфікації з метою збільшення або зниження ЄСВ.

Також Рева порекомендував уряду розглянути питання про введення відповідальності за невиплату внеску на пенсію.

«75% підприємств в Україні показують заробітну плату до 4 тисяч гривень. Це виключно приватний сектор економіки. Більшість таких підприємств не мають диференціації оплати», - підкреслив міністр.

Також, за словами голови українського уряду Володимира Гройсмана, сотні тисяч громадян України в майбутньому будуть позбавлені права на отримання пенсій з причини недостачі страхового стажу та відсутності з боку їх роботодавців виплат Єдиного соціального внеску.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 429 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 548 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1053 0