Новини з 1996 року

Нові механізми аварійно-рятувального обслуговування від Кабінету Міністрів

Марина Баніт 12 січня 2017 10:34 661 0

«Новий порядок передбачає, що у разі відсутності на об’єкті власної аварійно-рятувальної служби обслуговування такого об’єкта буде здійснюватися на договірній основі іншими аварійно-рятувальними службами», – зазначив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

Постанова, розроблена Міністерством внутрішніх справ України, була підтримана 11 січня на засідання Кабінету Міністрів, спрямована на обслуговування суб’єктів з великим ризиком небезпеки.  

«Акт розроблено відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту населення та погоджено з відповідними міністерствами та відомствами. На сьогодні усе аварійно-технічне обслуговування об’єктів та територій здійснювалося виключно державними аварійно-рятувальними службами. Однак зазначена постанова затверджує абсолютно нові механізми обслуговування», - коментує заступник міністра внутрішніх справ України.

Об’єкти, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, обслуговуватимуться і надалі державними аварійно-рятувальними службами.

 «Це сприятиме зменшенню можливого виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах з підвищеним рівнем небезпеки», – зауважив Сергій Яровий.

Реалізація зазначеного акта не потребує додаткових витрат з державного бюджету.

 

Теги: Новини Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1618 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2663 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1611 0