Новини з 1996 року

Нові комунальні будівельники. Директор КП «Рембудсервіс» Мельник отримує допомогу по безробіттю

Іона Харченко 14 березня 2019 15:30 222 0

Директор комунального підприємства «Рембудсервіс» Ігор Мельник оприлюднив на сайті Національного агентства з протидії корупції свою електронну декларацію за минулий рік.

Чоловік одружений. Дружина – Тетяна Мельник – працює в КНМП «Лікарня інтенсивного лікування» Кременчуцька». У них двоє синів – Арсеній і повнолітній Даніїл.

Із 2017 року Ігор Мельник у Кременчуці володіє земельною ділянкою, загальна площа якої становить тисяча метрів квадратних.

Його дружина з того ж року має житловий будинок і земельну ділянку в нашому місті. Житловий будинок площею 36,2 метрів квадратних, а земельна ділянка – тисяча метрів квадратних. Крім того, їй належить об’єкт незавершеного будівництва – житловий будинок площею 220 квадратних метрів.

Згідно з декларацією, Ігор Мельник має легковий автомобіль марки «Opel Vectra C» 2008 року випуску, який придбав у 2017 році.

Цінних паперів і корпоративних прав немає.

Директор «Рембудсервісу» отримав допомогу по безробіттю в розмірі 5549 гривень.

Щодо заробітної плати, то працював він минулого року в ТОВ «Ваш дім – Кремінь»,  ПП «ЛІО» і КП «Рембудсервіс». Тож за основними місцями роботи за рік отримав: у ТОВ «Ваш дім – Кремінь» – 3537 гривень; у ПП «ЛІО» – 2933 гривень, а в КП «Рембудсервіс» – 41741 гривень.

Тетяна Мельник в лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», за минулий рік заробила 44040 гривень.

Ігор Мельник також задекларував 200656 гривень готівкою.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись