Новини з 1996 року

Норми споживання води можуть зрости для кременчужан понад 10,5 куб.м

Марина Баніт 22 лютого 2017 13:15 754 0

Начальник управління житлово-комунального господарства Іван Москалик заявив сьогодні на земельній комісії депутатам, що ніхто не дає гарантії, що норми споживання води можуть не знизитися, а навпаки зрости.

Така заява пролунала на підняте питання про перерахунок існуючої завищеної норми на споживання води, згідно якої формується ціна на воду.

Як відомо, Кабміном встановлено 4 кубометри, але у Кременчуці розрахунок проводиться з нормативу 10,5 кубометри.

 Причому за словами депутата Оксани Піддубної виконавчий комітет самостійно, без залучення експертів, та оцінювачів прийняв рішення про підвищення норм.

 Але на сьогоднішній день начальник УЖКГ Москалик почав стверджувати що знизити назад тариф не має можливості через те, що зниження треба обгрунтувати економічно і дослідницьки також. Тому, за його словами, норму не буде знижено на таку, яку рекомендує кабінет Кабінет Міністрів, аж поки будуть залучені спеціалісти з інститутів.

Наразі оголошено запрошення інститутам про проведення обгрунтування норми споживання води населенням Кременчука і тому чекають, хто відгукнеться. Тож зрушення у цьому напрямку є, але вони надто повільні.

Тому пані Піддубна зацікавилася питанням наступним: «Чому виконавчий комітет так просто без ніяких досліджень прийняв протиправне підвищення, а тепер не може так точно проголосувати за зниження норми до існуючого досі законного». Але відповідь зам’ялася про причини, пояснюючи таким порядком, без конкретики того, чи змінювався порядок взагалі.

На заяву пана Москалика про те, що норми можуть збільшитися після проведення перерахунків, пані Піддубна іронічно запитала «Ви що, хочете сказати, що якийсь інститут доведе, що кременчужани витрачають більше 10,5 кубів води?». Начальник УЖКГ трохи зніяковів від цього риторичного питання, мабуть розуміючи, що власне сказав.

Тож хоча б якісь просування у перерахунку є, принаймні чекають на активну участь інститутів, а далі буде.

 

   

Теги: Норми споживання водопостачання

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 185 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 621 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 477 0