Новини з 1996 року

Норми споживання газу для населення планують збільшити

Валерія Макряшина 17 липня 2018 12:42 1627 0

Міністерство енергетики та вугільної промисловості пропонує Кабінету Міністрів змінити норми споживання природного газу для населення, яке не має лічильників. Про це йдеться в проекті постанови, опублікованій на сайті Міненерговугілля.

Зокрема, Міністерство пропонує для тих, у кого є газова плита й централізоване гаряче водопостачання, встановити норму споживання: з квітня по вересень (включно) - 5,8 куб. м на місяць на одну людину і на жовтень-березень (включно) - 8,8 куб. м на місяць на одну людину;

у разі відсутності гарячого водопостачання та газового водонагрівача: з квітня по вересень (включно) - 8,3 куб. м на місяць на одну людину і на жовтень-березень (включно) - 13,7 куб. м на місяць на одну людину;

за наявності плити газової та водонагрівача: з квітня по вересень (включно) - 20 куб. м на місяць на одну людину і на жовтень-березень (включно) - 25 куб. м на місяць на одну людину.

Також пропонується, що в період відсутності централізованого гарячого водопостачання для населення норма споживання природного газу на плиту газову встановлюється: на квітень-вересень (включно) - 9,3 куб. м на одну людину на місяць і на жовтень-березень (включно) - 14,2 куб. м на одну людину на місяць.

У пояснювальній записці зазначено, що станом на 1 червня 3,3 млн квартир (домогосподарств), або 24,9%, не оснащені лічильниками газу.

Нагадаємо, в серпні 2017 року Кабмін знизив норми споживання газу для побутових споживачів, у яких немає лічильників.

Відповідно до цього рішення, за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання норму було знижено з 4,4 до 3,3 куб. м на одну людину на місяць.

За відсутності гарячого водопостачання та газового водонагрівача норматив було знижено з 7,1 до 5,4 куб. м, а за наявності газового водонагрівача - з 14 до 10,5 куб. м.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 238 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 605 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1343 0