Новини з 1996 року

НКРЕКП прийняла рішення про зміну тарифу на холодну воду в Кременчуці

Валерія Макряшина 26 лютого 2019 12:35 818 0

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла рішення про зміну тарифу на холодне водопостачання і водовідведення в деяких містах, серед яких є і  Кременчук.

Про це повідомив т.в.о. голови НКРЕКП Олександр Формагей на засіданні комісії.

"Рішення прийняте по питанню 4 (Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141" про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення – ред.) і по питанню 5 (Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року №868" про встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – ред.) – по всіх водоканалах, крім Вінницяоблканал", - зазначив він.

Відповідно до рішення тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення в Кременчуці для споживачів за 1 куб. м (без ПДВ) складуть: 

КП "Кременчукводоканал" – 7,50 і 8,13.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1246 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1911 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2431 0