Новини з 1996 року

Нижче нікуди. Рейтинг мера Кременчука Малецького досяг позначки у 4,8%. Нардепа Шаповалова – 4,5%

Олександр Курилов 16 серпня 2017 15:31 723 0

Підтримка серед кременчужан міського голови Віталія Малецького впала до рекордно низьких показників з часу його обрання й не перевищує сьогодні 4,8 відсотка. Таке різке падіння авторитету нашого градоначальника пов’язується з його останніми кроками, спрямованими на погіршення рівня життя мешканців міста. Останні кроки – це подорожчання, ініційоване міськвиконкомом, як вартості проїзду, так і ексвитрат.

Це газета «Думка», власник якої - депутат Кременчуцької міської ради Геннадій Іванян, оприлюднила рейтинг чиновників  діючої міської влади. І найкраще тут з показниками – у міського голови Кременчука, чий рейтинг підтримки впав з 20 відсотків лише до 4,8.

За тим, що повідомляє видання «Думка», дещо гірші справи у нардепа Шаповалова, який не так давно проголосував за підвищення розміру страхового стажу для громадян  до 35 років.

Через це й інше голосування рівень довіри громадян до Юрія Шаповалова зменшився з тих же 18-ти відсотків до 4,5%.

Однак це ще й непогано, бо, за свідченням репортерів «Думки», рейтинг довіри мешканців до того ж першого заступника міського голови Кременчука Володимира Пелипенка взагалі можна побачити тільки під мікроскопом і мова тут про його авторитет серед мешканців у 0,0012 відсотка.

Щодо головного «політолога» міста й фактичного керівника виборчого штабу міського голови Віталія Малецького – депутата міськради Олександра Головача, то його авторитет серед виборців – 0,2 відсотка.

Про що слід додати – такий рівень авторитету «батьків» Кременчука насправді є реальним.

На жаль, ні за нардепом, ні за нашим мером та його помічниками немає жодних кроків, які б давали підстави думати інакше.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись