Новини з 1996 року

Незвичайна і дуже цікава австралійська виставка відкрилася в Кременчуцькій художній галереї. ФОТО

Людмила Скачко 23 вересня 2019 18:00 182 0

Вчора, 23 вересня, в Кременчуцькій художній галереї відбулася неймовірна виставка.

Презентація експозиції "Еволюція: маски регіону Торресової протоки" розпочалася о 17:00. На відкриття прибула Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні пані Меліса О'Рурк.

 

 

Вона розповіла присутнім багато цікавого про австралійські маски, які й були представлені на виставці у вигляді фотопанно, а також охоче поспілкувалася з присутніми та відповіла їм на всі питання, які цікавили.

Пані Меліса О'Рурк також сказала, що Кременчук їй дуже подобається і вона рада побувати в нашому місті.

 

 

Крім гостей, на виставці були й представники влади нашого міста. Вони також не пропустили можливості поспілкуватися з послом. Адже, наприклад, мера Малецького побачити на відкритті виставки майже неможливо, хіба що на ній будуть якісь поважні гості.

 

 

Взагалі ж саму виставку організував Національний музей Австралії спільно з культурним центром Gab Titui та Міністерством закордонних справ та торгівлі.

На чудових фотопанно продемонстроване мистецтво корінних народів Австралії - острів’ян Торресової протоки. Адже для них виготовлення й носіння ритуальних масок було їневід'ємною традицією їхньої культури.

 

 

Маски, які представлені на експозиції, австралійські аборигени традиційно використовують на островах протоки під час обрядів та ритуальних танців. Виготовляють їх із природних матеріалів, прикрашають пір’ям, мушлями та візерунками.

 

 

Також трохи раніше, о 15:00, відбулася презентація журналу "Образ М", у якому була зібрана серія статей "Мистецьке коло Кременчука".

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 463 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 699 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 723 0