Новини з 1996 року

Незважаючи на надзвичайну ситуацію в Україні, в Кременчуці ПриватБанк працюватиме без змін

Катерина Синьова 26 березня 2020 17:45 509 0

Через постанову уряду запровадити в Україні надзвичайну ситуацію режим роботи ПриватБанку не змінився. Банк так само забезпечує безперебійне і якісне проведення платежів і надає послуги клієнтам.

Клієнти банку можуть користуватися всіма його послугами цілодобово через Приват24, мережу з 13 тисяч терміналів самообслуговування та 7 000 банкоматів.

Відомо, що задля максимальної безпеки клієнтів і працівників та з метою профілактики поширення вірусної інфекції, відділення ПриватБанку працюватимуть за гнучкими графіками та будуть відкритими для клієнтів залежно від формату відділення:

  • з 9:00 до 12:00 або з 10:00 до 13:00 без перерви,

чи

  •  з 9:00 до 15:00 або з 10:00 до 16:00 з обов’язковою санітарною годиною з 12:30 до 13:30.

У випадку черги банк пропонують клієнтам зачекати на свіжому повітрі, щоб дотримуватися у відділенні безпечної дистанції. Перед візитом до банку, якщо він вкрай потрібен, радимо перевірити графік роботи найближчого відділення за телефоном клієнтської підтримки 3700 та на сайті банку.

Також радять, щоб дотримуватись умов карантину, користуватися онлайн банком Приват24 та терміналами самообслуговування. І рекомендують клієнтам обмежити використання готівки, оплачуючи покупки в торговельній мережі картками або ж електронними гаманцями та користуватися онлайн магазинами для купівлі необхідних товарів.

За допомогою Приват24 можна проводити будь-які платежі, відправляти або отримувати грошові перекази, поповнювати мобільний номер та отримувати ще понад 100 послуг, серед яких - підключення до державних сервісів, запис до лікаря і навіть замовлення доставки їжі та квітів, повідомляє Анжела Дзінзюра, спеціаліст із комунікацій у регіоні ПриватБанку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 359 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1096 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 806 0