Новини з 1996 року

Незмінний формат. Велопробіг й конкурс вишиванок у парку - День Незалежності у Кременчуці

Олександр Курилов 13 серпня 2019 16:30 126 0

Чиновники міського виконавчого комітету визначилися із заходами з відзначення Дня Незалежності України в Кременчуці.

І такі заходи, за повідомленнями прес-служби мерії, зведено до мінімуму й стосуватимуться вони лише двох груп населення.

«24 серпня 2019 року в місті відбудеться традиційний велопробіг, присвячений  Дню Незалежності України.

Стартує велопробіг о 16.00 на майданчику біля ПК «КрАЗ». Він пройде  проспектом Свободи – вул. В. Пугачова – просп. Свободи - вул. Ігоря Сердюка – вул. Жадова та фінішує на площі Перемоги.  

Запрошуємо кременчужан, професіоналів і любителів велоспорту, взяти участь у патріотичному велопробігу, присвяченому Дню Незалежності України», - говориться у відповідному  повідомленні організаторів з міськвиконкому.

Що не говориться, так це те, що у 2019 році участь у велопробігу до Дня Незалежності братимуть кременчуцькі поліцейські, які проводять патрулювання в центральній частині міста.

Щодо другого заходу, то мова про міський конкурс вишиванок, але сьогодні з його учасниками не все так добре.

Проблема ж у тому, що вишиванка не купується кожен день й усі їх у місті вже показували на такому ж конкурсі минулого та позаминулого року.

Тож сьогодні міськвиконком оприлюднив оголошення, щоб люди подавали заявки на участь у цьому конкурсі й він буде таким же, як і останні три роки, – спочатку малий зал мерії №1, далі невелика сцена й невелика кількість учасників нагородження в міському парку культури.

На цьому, якщо не брати до уваги традиційні виступи комунального оркестру, всі урочисті заходи в нашому місті й завершуються.

Останнє – все так само було в Кременчуці в останні роки. Тож у 2019-му, можливо, міськвиконком також проведе виставку комунальної техніки на площі Незалежності, а рятувальники покажуть роботу своїх авто на площі перед виконкомом.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Виставка Кременчуцької міської художньої школи: дивовижний творчий світ дітей. ФОТО 190 0
Чи щасливе число 13, розповіли учасниці гурту «НеАнгели» в Кременчуці. ФОТО 189 0
У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 176 0