Новини з 1996 року

Незаконна забудова Дніпра: міськрада голосуватиме по землі для скандального маєтку нардепа Шаповалова. ДОКУМЕНТ

Андрій Михайленко 08 грудня 2015 08:50 1415 0

На запланованому  22 грудня пленарному засіданні міської ради депутати мають розглянути питання, чи затверджувати приватному підприємству "Апілак" проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на право проходу та проїзду до будинку відпочинку й будівлі охорони культурно-оздоровчого комплексу по вулиці Флотській (номер 10. - Ред.). Нагадаємо, що дана земля викликала чималий резонанс влітку внаслідок прогулянок журналістів по Дніпру ще 9 липня цього року. На той час міліція за вказаним фактом розпочала кримінальне провадження.

Треба вказати, що задовго до цього, станом на початок 2015 року, прокуратурою Кременчука вже було розпочато кримінальне провадження за статтею 197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки), оскільки 8 жовтня 2014 року було  встановлено факт самовільного зайняття земельної ділянки на площі 1560 квадратних метри

 

Орієнтовна ділянка, на яку хочуть оформити земельний сервітут.

Про наміри розгляду на цій сесії даного питання стало відомо на вчорашній депутатській комісії з питань екології та землі. Найбільше питань по цьому проекту землеустрою виникло у депутатів Олександра Роженка та Оксани Піддубної. У Роженка це питання виникло тому, що ще 27 липня цього року ним було зроблено спробу провести виїзну депутатську комісію по даній земельній ділянці.

В опублікованому на сайті міської ради проекті рішення йдеться про 1654 квадратних метри, які пропонується підприємству "Апілак" у сервітутне користування на 15 років. Що цікаво, термін оренди основної ділянки площею 12 817 квадратних метрів спливає вже 20 грудня цього року, тобто напередодні пленарного засідання сесії міської ради 22 грудня.

При розгляді вказаного питання депутатською комісією Піддубна вчора трохи познущалась із депутата міськради Миколи Бокована, натякаючи йому на те, щоб той захищав свого патрона в особі нардепа Юрія Шаповалова. Останнє ледь не вивело Бокована із рівноваги, оскільки у його відповіді до Піддубної відчувались нотки агресії та роздратованості. Основну увагу депутат акцентував на тому, що слід довести родинний зв'язок між директором ПП "Апілак" Мовчан Іриною та самим нардепом Шаповаловим.

 

 

Тут слід зауважити, що ще влітку простий поверховий аналіз сторінки директорки підприємства Ірини Мовчан вказував на родинний зв'язок із Шаповаловим. Сама ж сторінка пані Мовчан після публікацій ЗМІ щодо землі на вулиці Флотській була видалена, що опосередковано підтверджує наші доводи. Скріншот самої сторінки директорки надаємо нижче.

 

 

Ба більше, на місцевих виборах 2015 пані Мовчан засвітилась у партійних виборчих списках від БПП "Солідарність", по яких до міської ради також проходив помічник Юрія Шаповалова Володимир Пелипенко.

Однак повернемось до вчорашньої депутатської комісії. Цілком очікувано, що за те, щоб зняти питання по ПП "Апілак" з розгляду на засіданні міської ради депутати Роженко, Костромінов (Радикальна партія) та Піддубна проголосували "за", а прошаповалівський депутат Бокован разом з депутатом Шляховою утримались. Для достатньої кількості голосів не вистачило голосу голови депкомісії Руслана Ульянова, який проголосував "проти".

 

ЩО У ПІДСУМКУ?

 

Даним проектом землеустрою в оточенні Шаповалова визнають, що самовільно зайняли земельну ділянку по вудиці Флотській, 10 площею 1650 квадратних метрів, що навіть більше, ніж та (156о кв.м.), що 8 жовтня 2014 року встановлена обстеженням ініційованого прокурором прокуратури Кременчука паном Юрком.

Редакції не має сумнівів, що депутати проголосують за вказаний земельний сервітут, оскільки кількість потрібних голосів депутатів нинішньої "ширки" є достатньою. Маючи відповідне рішення міськради представники Шаповалова можуть у подальшому звернутись до правоохоронних органів, щоб ті закрили кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельної ділянки. 

Представникам "Укропу", "Самопомочі" та "Опозиційного блоку" в міськраді залишається в цьому випадку нещадно критикувати своїх колег із табору "ширки", чинити перепони прийняттю цього рішення та набивати при цьому політичні бонуси. Врешті-решт, учорашній випадок можна згодом пригадати депутату від БПП Руслану Ульянову. 

Зрештою, залишається суд та правоохоронні органи по цьому питанню. 

Як би там не було, але у представників вказаних трьох політичних сил є чудовий привід заявити про себе як про невтомних борців з корупцією, що напередодні наступних виборів явно не завадить.

 

 

Теги: Політика КременчукаНезаконна забудова ДніпраЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 185 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 359 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 605 0