Новини з 1996 року

Незаконна забудова Дніпра. Епізод 5. Теремок-палац дружини та дочки Бабаєва. ФОТО та ДОКУМЕНТИ

Андрій Михайленко 01 вересня 2015 15:59 1396 0

Котедж стоїть на земельній ділянці, що відведена під розміщення тимчасового фізкультурно-оздоровчого комплексу. Судячи з фото, останнє формулювання слід було замінити на "під будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу".

Слід зазначити, що даний будинок розташований по вулиці 50-річчя СРСР, неподалік Крюківського мосту.

Але таке в принципі неможливо з огляду на вимоги статті 89 Водного кодексу України, якими заборонено будівництво будь-яких споруд у прибережній захисній зоні ріки Дніпро, межа якої встановлюється на відстані 100 метрів від урізу води.

Як повідомляє у своєму листі від 28.08.2015 року Держземагентство Кременчука, земельна ділянка з кадастровим номером 5310436500:08:006:0024 площею 6876 кв.м  надана у користування до 01.12.2019 року колективному підприємству "Екологічний загін підводно-технічних робіт "Пеленг". 

 

 

За даними ЄДРПОУ, станом на сьогодні засновниками цього підприємства є Шляхова Ольга Олегівна та Бабаєва Світлана Борисівна. Перша із вказаних засновників є дочкою покійного мера Бабаєва Олега. Інша засновниця, вочевидь, є дружиною Бабаєва, з якою останній був розлучений. 

 

 

На території, яка передана в оренду підприємству, крім котеджу, розташована ще одна будівля, яка, скоріш за все, є банею.  Внутрішній водний простір фізкультурно-оздоровчого комплексу  від Дніпра відмежований сітками (закріплені на імпровізованому містку). Рибалки човнової станції, що розташована поруч, зазначають, що такі сітки ставлять для того, щоб запобігти втечі риби, яку розводять усередині. Не слід відкидати того, що дані сітки призначені для унеможливлення цвітіння води влітку.

 

 

 

Теги: Незаконна забудова ДніпраПригоди КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись