Новини з 1996 року

Незаконна забудова берегів Дніпра в Кременчуці. Епізод 4. Тезка депутата міськради Котляра Віталія будує котеджі-близнюки. ФОТО

Андрій Михайленко 31 серпня 2015 13:33 2616 0

Котеджі збудовано під прикриттям експлуатації та обслуговування будівлі ремонтної майстерні.

Ми вже писали про те, що на лівому березі Дніпра, в межах міста Кременчука, навпроти Бананового острова зведено два котеджі-близнюки. Слід зазначити, що дані котеджі зведено на крутому схилі берега та знаходяться в межах прибережної захисної смуги.

За даними Публічної кадастрової карти, ділянка, на якій зведено котеджі-близнюки, є "чистою", тобто її офіційний відвід у приватне користування не відбувався, а тому й документів також немає. При цьому зазначимо, що у відповідності до статті 89 Водного кодексу України в межах прибережної захисної смуги будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних) заборонено.

Підказкою того, хто має всі шанси бути власником і творцем даних котеджів, є старі споруди гаражів, які розташовано північніше від даних котеджів (на фото вказані стрілкою). Обов'язково необхідно вказати, що дані гаражі та котеджі мають спільну огорожу. Згідно з даними публічної кадастрової карти, гаражі розташовані на ділянці, що має кадастровий номер  5310436500:10:003:0012.

Держземагентство Кременчука у своєму листі від 28.08.15 року зазначило, що під даним кадастровим номером земельна ділянка (адреса: вулиця Флотська, 22) площею 3130 кв.м надана 27.04.2012 року у користування Котляру Віталію Юрійовичу для експлуатації та обслуговування будівлі ремонтної майстерні. 

 

Отже, наші гаражі в документах Держземагентства значаться майстернями. Але мова про будівництво котеджів/ультрасучасних майстерень біля самої води не йдеться, бо й земля під котеджі не виділялась з огляду на вказану вище статтю 89 Водного кодексу України.

Що ж до самої особи користувача даної території, то зазначимо, що вона є повною тезкою депутата Кременчуцької міської ради нинішнього скликання Котляра Віталія Юрійовича, котрий одночасно є директором ТОВ "Кредмаш сервіс". 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЖиття КременчукаПригоди КременчукаНезаконна забудова Дніпра

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1010 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2009 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2626 0