Новини з 1996 року

Незаконна забудова берегів Дніпра: схоже, що сестра Шаповалова збільшить площу маєтка на Флотській

Андрій Михайленко 08 грудня 2016 12:58 1539 0

Під час сьогоднішньої виїзної депутатської комісії було оприлюднено інформацію про документи, зміст яких може вказувати на можливе збільшення фактичної площі маєтку сестри нардепа Юрія Шаповалова Ірини Мовчан.

Припущення будується на тому, що по сусідній з маєтком території розпочався рух з подальшою перспективою рішення міськради на найближчій сесії.

Читайте також: Незаконна забудова берегів Дніпра: депутат Роженко виїхав з перевіркою до "хатинки" Шаповалова

Депутат міськради вказує на те, що сусідню з маєтком землю планують оформити на наближене до нардепа підприємство. Але про все по порядку.

Сьогодні, о 10-й годині ранку, на вулицю Флотську, 5 виїхали члени депутатської земельної комісії Оксана Піддубна і Костянтин Терещенко, представники архітектури, земельного управління, юридичного управління, управління благоустрою та журналісти. 

Метою заходу було разібратися з винесеним на найближчу сесію міськради питанням - розділом території на березі Дніпра, розташовану поруч зі спортивно-оздоровчим комплексом сестри нардепа Юрія Шаповалова Іриною Мовчан.

Читайте також: Незаконна забудова берегів Дніпра в Кременчуці. Епізод 1. Хатинка Юрія Шаповалова: шлейф судів та дитячий садок

Оксана Піддубна вказала, що в 2013 році за каденції Юрія Шаповалова земельну ділянку колишнього заводу силікатної цегли площею 93 247 кв.м було передано підприємству «Захисту прав інвалідів».

Ділянку можна побачити на цьому відео.

 

 

Читайте також: По маєтку Шаповалова, що на вулиці Флотській, 10, прокуратура розпочала кримінальне розслідування

30 серпня 2016 року це підприємство заявило про бажання поділити ділянку. Пізніше на сесію міськради винесли питання, і ділянку фактично навпіл поділили з підприємством «Елеватор - КремЛогістік».

Цьому підприємству перейшла земля і електроцех, гаражі, будівлі на площі близько 1600 кв.м. Усі ці об'єкти «Елеватор - КремЛогістік» купив у підприємства «Захисту прав інвалідів» за мізерні 15 тис. грн.

«Це ж куплено майже за безцінь!» - не безпідставно обурювалася О.Піддубна.

Читайте також: Одним все – іншим нічого. Депутати міськради заступилися за «будинок відпочинку» нардепа Шаповалова

За цих обставин наступний крок - сесія міськради, де по «Елеватор - КремЛогістік» виноситься питання про узаконення своєї ділянки.

Цікавим, як вказує Піддубна, виглядає той факт, що засновником і директором «Елеватор - КремЛогістік» є Андрій Шевченко. Це, за словами депутата, або повний тезка водія Юрія Шаповалова, або ж він сам.

За таких обставин мове йде про фактичне оформлення Шаповаловим землі на свого підлеглого, що є розповсюдженою практикою. 

Сьогодні на виїзному засіданні земельної комісії депутати хотіли уточнити всі спірні питання, але представники підприємств - продавця і покупця - до них не з'явилися.

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди КременчукаРезонанс КременчукаНезаконна забудова Дніпра

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 773 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 925 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1280 0