Новини з 1996 року

Незаконна забудова берегів Дніпра. Епізод 1.1. Маскувальна сітка на базі відпочинку Шаповалова. ФОТО

Андрій Михайленко 01 вересня 2015 11:46 1642 0

Цієї сітки стільки, що Майдан разом із Телеграфом за тиждень не встигнуть сплести. Сітка має приблизну висоту 4-5 метрів. Вона з вулиці захищає від стороннього ока вигляд на дитячий майданчик, доріжку між котеджем та будиночком у воді.

Нещодавно ми повідомляли про базу відпочинку по вулиці Флотській, 10 у місті Кременчуці.

У ході аналізу численного масиву даних, які знаходяться у вільному доступі, вдалось довести зв'язок діючого народного депутата України Юрія Шаповалова до підприємства ПП "Апілак", в оренді якого знаходиться дана територія, на якій, усупереч вимогам статті 89 Водного кодексу України, виросли капітальні споруди у вигляді котеджу та будиночку біля самого урізу води.

Згідно з профілем у соціальній мережі "Однокласники", стало  відомо про те, що директорка вказаного підприємства Ірина Мовчан має родинні зв'язки з паном Шаповаловим. На це вказує прізвище пані Мовчан у соцмережі -  Шаповалова. Крім того, на сторінці останньої було знайдено фотографію народного депутата. Що цікаво: після публікацій у місцевих ЗМІ про маєток по вулиці Флотській профіль пані Ірини Шаповалової (Мовчан) було видалено. Однак кеш пошукової системи "Гугл" зберіг у своїй пам'яті фото її сторінки.  

 

 

 

Загалом же слід відзначити, що відоме нам розслідування кримінального провадження за фактом самовільного захоплення землі по вулиці Флотській з її подальшою забудовою та реакція депутатів міської ради є дуже кволими.

З початку липня 2015 року на вказаній ділянці було зафіксовано роботу самоскида КрАЗ, бульдозера та - увага! - армійського екскаватора на базі КрАЗа. Зазначимо, що на Сході України військові відчувають дефіцит такої техніки,  а наявні одиниці даних екскаваторів на базі КрАЗа дуже часто виходять з ладу.

Як видно з фото, після армійського екскаватора настала черга маскувальних сіток.

 

 

Маскувальні сітки з боку Дніпра. Знято 31 серпня 2015 року.

Вид із суходолу. Знято 31 серпня 2015 року.

Ця ж ділянка у липні 2015 року.

Армійський екскаватор на базі КрАЗа працює на базі відпочинку Шаповалова, а не на будівництві фортифікаційних споруд на Сході України

 

Теги: Незаконна забудова ДніпраЮрій ШаповаловМісцеві вибори 2015Підтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 337 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 639 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 792 0