Новини з 1996 року

Незабаром у Кременчуці відбудеться ІІ етап заходу "Олімпійське лелеченя"

Едера Бедьо 26 лютого 2016 12:03 2760 0

11 березня у Кременчуці пройде II (міський) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Ініціатором і засновником всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя" є Національний олімпійський комітет України.  Захід спрямований на реалізацію одного з важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – надихнути молодих людей усього світу долучатися до спорту, сприйняти його філософію та жити за олімпійськими цінностями.

Змагання проводитимуться на базі загальноосвітніх шкіл № 2, №28, ліцею №11 та гімназії № 6. У них зможуть взяти участь учні 5-6 класів загальноосвітніх шкіл Кременчука.

Захід «Олімпійське лелеченя» є комплексним. Його програма складається з презентації команди, спортивно-культурної і освітньої програм. Презентація команди «Ми – олімпійська надія України» - представлення команди з використанням художнього слова, вокалу, виконання елементів видів спорту, танцю, що розповідає про місце олімпійського руху в діяльності навчального закладу, регіону.   У спортивній програмі - змагання з комплексної естафети, до якої входять елементи видів спорту та рухливої гри за визначенням організаційного комітету («Артбол»). Культурно-освітня програма включає вікторину «Знавець олімпійського спорту», конкурс малюнків та літературних творів на олімпійську тематику.

Теги: Життя КременчукаСпорт Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2463 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2490 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3729 0