Новини з 1996 року

Незабаром у Кременчуці відбудеться благодійна акція «Пробіг із вірою в серці»

Едера Бедьо 10 вересня 2015 14:58 1064 0

Всеукраїнська благодійна акція «Пробіг із вірою в серці» 2015-го відбуватиметься вже вп’яте. Цього року захід проходитиме у Кременчуці 26 вересня. Метою акції є збір благодійних коштів, які згодом витрачаються на придбання необхідного медичного обладнання, та спроба якомога більшої кількості людей не бути байдужими, а прагнути допомогти один одному.

Реєстрація учасників розпочнеться о 10:30, а безпосередньо старт пробігу призначений на 12:30. Усі бажаючі збираються на площі Перемоги, а далі прямують за маршрутом, який прокладається по вул. Леніна, добігають до площі Незалежності і повертаються на те місце, де розпочинався забіг.

Участь в акції можуть брати і діти, благодійний внесок яких складає 25 грн., і дорослі, які на благочинність мають витратити удвічі більше. Проте аби взяти участь у пробігу, не зовсім обов’язково, як повідомляють оперативні джерела, жертвувати певні кошти: можна просто долучитися до учасників. Окрім того, першій тисячі учасників роздадуть футболки, а решті – обмінні номери, за якими потім організатори заходу видаватимуть молочну продукцію. Програма акції також передбачає проведення різноманітних розіграшів, конкурсів тощо.

Як стало відомо вчора на засіданні виконавчого комітету, за підсумками попередніх чотирьох років проведення, акція «Пробіг із вірою в серці» об’єднала 57 000 українців, яким вдалося зібрати близько 15 млн. гривень. Що стосується Кременчука, то наше місто теж не пасе задніх у цій благодійній акції. Так 2011 року на благодійні кошти кременчужан було придбано апарат для вентиляції легенів для пологового відділення Другої міської лікарні, 2012-го – апарат штучного дихання для Кременчуцького міського пологового будинку,  2013 та 2014 – апарати для виявлення хвороб серця у новонароджених, а 2015-го планується на зібрані гроші купити апарати для лікування хвороб серця у дітей.

Едера Бедьо 

Теги: Життя КременчукаПробіг із вірою в серціКультура КременчукаБлагочинність

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 306 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1453 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2443 0