Новини з 1996 року

Незабаром КП "Теплоенерго" підвищить тарифи для кременчужан, можливо, двічі

Ксенія Омельченко 02 жовтня 2018 15:00 678 0

Комунальне підприємство "Теплоенерго" планує вкотре підвищити тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Про це говорили сьогодні, 2 жовтня, під час відкритого слухання проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго» м. Кременчука».

Слухання  зібрали аншлаг у Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти. На жаль, не зі звичайних кременчужан, які в цей час працюють і взагалі давно зневірилися в ефективності подібних слухань у нашому місті, а з працівників самого КП "Теплоенерго", яким до зали КМЦПО - лише дорогу перейти. Ці працівники, звісно, питань на обговоренні не ставили. Бо їх, певно, влаштовують запропоновані тарифи, які мають такий вигляд:

 

 

А ось простих кременчужан, яким не байдуже, скільки грошей вони віддадуть за тепло, чергове підвищення тарифів, схоже, не влаштувало зовсім.

Тож вони почали питати в комісії: чому тарифи на тепло в Кременчуці вищі, ніж у Києві; чому КП "Теплоенерго" не судиться з "Полтаваобленерго" за труби, які область віддала місту в жахливому стані; чому КП "Теплоенерго" не вистачає вже виділених містом 39 млн грн; чому підприємство постійно збільшує тарифи і не намагається їх утримати; чи виконується інвестиційна програма підприємства та інше. 

Представники комісії намагалися відповісти на кожне питання, але, судячи з реакції містян, жодна з відповідей комунальників, схоже, їх не задовольнила. Особливо обурення викликали слова директора КП "Теплоенерго" Віталія Одношевного, який зауважив, що при підвищенні Кабміном вартості газу для населення кременчужан очікує ще одне підвищенння. І воно, певно, також відбудеться цього місяця.

Більш детально про те, за що та скільки платитимуть кременчужани КП "Теплоенерго", читайте у свіжому випуску газети "Програма Плюс" уже з 4 жовтня.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись