Новини з 1996 року

Невиконання міського бюджету - 100 млн грн, але пропозицію економити кременчуцькі чиновники відхилили

Валерія Макряшина 19 вересня 2019 11:45 576 0

Заговорили на засіданні бюджетної комісії й про наш біль та нашу печаль - про невиконання міського бюджету.

На сьогоднішній день невиконання міського бюджету становить 100 мільйонів гривень. Тому було запропоновано перейти на режим економії - 75% на заробітну плату, медикаменти, харчування тощо. Все інше - на так звану скарбничку. Офіційною мовою - прийняти рішення щодо економного використання бюджетних коштів. 

Цим рішенням забороняється, зокрема, придбання товарів не першої необхідності, серед яких транспортні засоби, побутова техніка (ноутбуки та комп'ютри тощо).

Також забороняється розпочинати нові ремонти тощо. 

І тут відразу із запереченням щодо прийняття даного рішення виступив голова цієї ж комісії, депутат Олександр Плескун.

За його словами, таке рішення повинно прийматися всіма депутатами міськради на сесії, бо ці заборони стосуються чи не кожного управління в мерії й уже прийнятих на минулій сесії питань. Також він зазначив, що в проекті рішення відсутній перелік, чого не можна купляти та чого не можна робити. Більше того, не всі з наших депутатів відрізняють першочергові заходи від не першочергових... 

"Я по суті рішення не заперечую, але на чому саме ми будемо економити, який саме порядок першочерговості і хто його буде визначати?" - запитав Олександр Плескун. 

На його запитання представниця фінансового управління постаралася відповісти, що, мовляв, такі заходи економії передбачені навіть у бюджеті країни задля економії.

Крім того, вона зазначила, що кожне управління Кременчука знає, на чому воно може зекономити й у чому собі відмовити, але не подіяло... Голова комісії, немов знімаючи з себе відповідальність, заявив: тоді "нехай кожне управління саме й вирішує, навіщо ж тоді це рішення приймати на бюджетній комісії, й подає відповідні документи". 

У результаті - розгляд даного проекту рішення вирішили відкласти на наступне засідання бюджетної комісії. Втім розглядати його будуть тільки в тому випадку, коли в документі буде детально прописано, на чому конкретно треба економити. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1978 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2546 0