Новини з 1996 року

Невідомі намагались захопити станцію ЛВДС "Кременчук" "Укртанснафти, - представник "Нафтогазу".ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Андрій Михайленко 01 серпня 2015 13:57 1493 0

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішний.

"15 хвилин тому охорона ЛВДС Кременчук Укртранснафти повідомила, що 20 невідомих чоловіків розпочали штурм станції. Правоохоронні органи поставлені до відома", - повідомив посадовець сьогодні близько 12 години. 

"Після оприлюднення інформації, вони від когось отримали команду призупинити захоплення станції і почали мітинг. Скандують: "Пасішника у відставку!"", - близько 13 години доповнив картину по ситуації  Пасішний. 

Начальник Кременчуцького міськвідділу міліції Денис Захарченко телефоном факт штурму станції не підтвердив, ситуацію на об'єкті  відзначив як контрольовану. 

Відомо, що сьогоднішній інцидент є продовженням конфлікту між колишнім губернатором Дніпропетровщини Ігорем Коломойським та Президентом, який було спровоковано навесні, коли представника групи "Приват" було відсторонено від керівництва держкомпанією "Укртранснафта".

Раніше в ЗМІ повідомлялось, що ПАТ "Укртранснафта" припинила подачу видобутої "Укрнафта" нафти на заводи "Укртатнафти" через виявлені дефекти на нафтопроводі "Глинська -Кременчук".

Через це й "Укрнафта", й "Укртатнафта" заявили про  небезпеку процесу видобутку-транспортування та переробки нафти, відповідно.

Виходячи з цього та натяків Пасішника у Фейсбук, не слід відкидати думку про те, що влада намагається "приструнити" Коломойського шантажем зупинки Кременчуцького НПЗ.

 

 

 

Фото: Андрій Пасішний

 

Теги: Пригоди КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись