Новини з 1996 року

Несподівано Укравтодор розпочав будівництво автодороги Дніпро-Решетилівка. Кременчук "у прольоті"

Катерина Синьова 21 лютого 2020 16:40 384 0

Укравтодор почав будівництво бетонної дороги Дніпро-Решетилівка раніше домовленого старту офіційного сезону.

Сьогодні про це повідомила Служба автомобільних доріг у Полтавській області на своїй офіційній сторінці у фейсбуку.

 

 

«Ми продовжуємо реалізовувати державний інвестиційний проєкт із реконструкції даної дороги. В кінцевому результаті буде збудовано майже 80 км дороги з цементобетонним покриття (по дві смуги в кожному напрямку)», – йдеться в повідомленні Служби автомобільних доріг Полтавської області.

Згідно з планом Укравтодору, ця дорога є пріоритетною на 2020 рік.

А, крім цього, відомо, що хочуть продовжити будівництво траси Полтава-Олександрія. На цій дорозі ремонтні дії тривають ще з 2016 року. Як приклад, наразі в жахливому стані частина траси Полтава-Олександрія, а саме дорога Кременчук-Потоки. Її довжина складає 16,6 км, а от відстань від  Дніпра до Решетилівки - майже 80 км. На автодорогу Кременчук-Потоки піде значно менше часу та фінансів. Так чому не можна почати з малого?

 

 

Звісно, це добре, коли на Полтавщині хоч десь ремонтують та будують дороги, але як же розв’язка Полтава-Олександрія? Там не чути про будь-які ремонтні роботи, хоча вже давно пора її залатати. Її стан жахливий і вже давно потребує дій від служби автомобільних доріг. Про будівництво дворівневої транспортної розв’язки забули вже після 11 липня 2019 року. Бо саме після цієї дати Служба автомобільних доріг Полтавської області на своїй сторінці у фейсбуку більше про це будівництво нічого не викладала.

 

 

Насамперед залишається головне питання: коли ж дороблять цю розв’язку та коли нарешті залатають ділянки траси Полтава-Олександрія? І як бачимо, на жаль, про строки закінчення всіх ремонтних дій, які тривають та які повинні бути, Служба автомобільних доріг мовчить.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 544 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 811 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 864 0