Новини з 1996 року

Непристойний Кременчук. Депутати, виконком і першість у збільшенні бюджетних витрат на себе

Олександр Курилов 25 вересня 2018 09:34 1103 0

Чиновники нашого міськвиконкому все-таки здобудуть всеукраїнське визнання як такі, що перші в Україні у 2018 році підвищать витрати бюджетних коштів на себе до рекордно високого рівня.

Мова про чергову сесію Кременчуцької міськради, яка відбудеться за тиждень, і проект майбутнього рішення,  який має назву «Про затвердження граничних витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання й утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету».

У тому, що більшість депутатів міськради, які вже давно не звертають увагу на жителів, таке рішення затвердять, – сумнівів жодних.

А після його затвердження наші «батьки» міста отримають усі  законні підстави купувати собі за рахунок міського бюджету автомобілі за 600 тисяч гривень, телефони максимальною вартістю 5 тисяч гривень та оплачувати свої розмови по мобільних телефонах з розрахунку 2500 бюджетних гривень щомісяця.

Це черговий проект рішення сесії міськради про збільшення граничних витрат на утримання чиновників і реакція громадян на  нього.

І сказати, що реакція на такі рішення вкрай негативна, – це нічого не сказати.

Кременчужанин Андрій Баль  зауважує: «Не може бути! Це ж нахабство!»

Натомість інші жителі повідомляють, що вони отримують менше коштів на дитину, ніж новий щомісячний розмір оплати трафіка розмов по мобільному «батькам» міста за рахунок міського бюджету, а на користування мобільником вистачить і в 10 разів меншої суми – 250 грн.

Якщо пошукати в Гуглі сторінки за фразою «Граничні бюджетні витрати», то майбутнє рішення кременчуцьких депутатів справді безмежне.

Це десь там, у Скадовську, Одесі… Новомосковську, тамтешні депутати намагаються утримувати ці витрати в рамках пристойності й зменшують чиновникам витрати на користування мобільним зв’язком хоча б до 1500 гривень, аби не лякати людей цифрами. 

Є й інші приклади – в місті Надвірна тамтешні депутати взагалі викреслили ці витрати, аби не вбивати морально своїх мешканців.

Так само депутати в місті Нетішині взяли й зменшили суми витрат, аби не чути нарікань, що геть втратили совість, яка, можливо, в них колись і була.

Залишається питання щодо Кременчука. Але тут передбачити все досить просто.

У Кременчуці буде, й це є останні  5 років, -  два різних життя.

Одне  для виборців – з ямами на мосту, надзвичайно високими цінами та комунальними тарифами при невеликих зарплатах.

І буде інше - з рекордним утриманням для тих, кого ми обрали, й хто живе за рахунок наших податків як вареник у сметані.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 362 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1492 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2480 0