Новини з 1996 року

Неприємні новини для кременчуцьких студентів: про підвищення стипендій у 2020 році можна забути

Людмила Скачко 11 грудня 2019 14:00 397 0

Може, й раніше мова йшла про підвищення стипендій, але зараз уже впевнено говорять, що наші студенти будуть отримувати ті ж самі 900-1700 грн.

Як зазначила міністр освіти й науки Ганна Новосад, стипендії не будуть збільшувати просто так, адже вони мають бути інструментом мотивації для найкращих студентів.

"Вони мусять бути значно вищими, ніж зараз. На наступний рік поки що збільшення не закладали. Але все ж через істотне збільшення стипендій ми маємо поступово зменшувати відсоток тих, хто потенційно їх може отримувати", – заявила міністерка.

Крім цього, уряд ще не має взагалі якоїсь кінцевої моделі того, як змінюватиметься підхід до стипендій.

"Але, на мою думку, ми маємо рухатися в напрямку того, коли академічні стипендії – це інструмент винагороди найкращих студентів", – доповнила Ганна Новосад.

Плюс до всього, соціальні стипендії також планують верифікувати для того, щоб їх отримували лише ті, хто насправді цього потребує. Та як вони це робитимуть, як завжди, загадка.

Тобто нашим студентам за отримання стипендії доведеться ще й поборотися, адже, отримавши хоч одну трійку на сесії, студент автоматично злітає зі стипендії, а повернути її назад уже не так просто. Варто також зауважити, що більшість живуть за ці кошти й більше того, щоб вижити в наш час, студенти змушені ще й починати працювати у свої 16-19 років. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1274 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2273 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2890 0