Новини з 1996 року

Неповернений борг у тридцять мільйонів гривень. Що стоїть за вбивством екс-мера Кременчука Бабаєва?

Олександр Курилов 19 травня 2017 08:50 3444 0

У розслідуванні справи вбивства колишнього мера Кременчука О.Бабаєва оприлюднено нові факти, які проливають світло на справжні мотиви того, що сталося в нашому місті в 2014 році.     

А справжні мотиви вбивства колишнього мера нашого міста, здається, одні, й мова тут про гроші. Великі гроші, розмір яких – 30 мільйонів гривень готівкою, або 3 мільйони 750 тисяч доларів США на той час.

У Київському районному суді Полтави під час продовження суду, який триває над утриманим за гратами директором телекомпанії «Візит» Олександром Мельником, адвокат Руслан Лазоренко ставив запитання Ользі Шляховій – дочці покійного О.Бабаєва.

Мова про вчорашнє судове засідання й прості записи промов у ньому, які потрапили до «Програми плюс».

Тож мова про допит доньки покійного О.Бабаєва – депутата Кременчуцької міської ради Ольги Шляхової.

Перше запитання адвоката затриманого Олександра Мельника – Руслана Лазоренка: чи були в покійного мера  Кременчука фінансові зобов’язання – борги, які він повинен був віддати, чи борги, які мали повернути йому.

І відповідь тут від пані Ольги – про це невідомо.

Але далі нове запитання пана Руслана до депутата міськради О.Шляхової, доньки О.Бабаєва: "Чи були особисто у вас такі зобов’язання й чи був хтось, хто кошти був винен вам?"

Її відповідь – таких зобов’язань не було.

"То скажіть тоді, хто такий Ярослав Грицик і чи відповідає дійсності той факт,  що ви 10.02.2011 року дали в борг Грицику готівкою 30 мільйонів гривень, які він вам зобов’язувався повернути 10 липня 2014 року (Бабаєва вбили 26 липня)?" - оцим питанням до пані Ольги Шляхової адвокат Руслан Лазоренко в буквальному розумінні вилив на всіх, хто був у судовій залі,  відро холодної води й не одне.

Бо такий собі громадянин Грицик, він не просто громадянин України, але двоюрідний брат відомого власника підприємства «Кременчуцька торгова гільдія» й нинішнього заступника голови Полтавської облради Євгена Холода. Пан Холод і покійний Олег Бабаєв свого часу були бізнес-партнерами і в цьому партнерстві головним був міський Центральний ринок.  

«Усе це має пряме відношення до вбивства вашого батька, оскільки у вас були фінансові зобов’язання, а вашого батька вбили після настання терміну повернення цих коштів, які було повернуто через суд ( якщо було повернуто - авт) лише у 2016 році» - це теж зміст слів Руслана Лазоренка, адресованих Ользі Шляховій, яка цікавилася, як питання боргів може бути пов’язане з убивством її батька?

«Можливо, вашого батька вбили саме через цей борг», - зазначив адвокат Олександра Мельника доньці покійного мера Бабаєва, яка далі відмовилася відповідати на запитання.

Ще одне прохання адвоката Лазоренка – повідомити суду, як Ольга Шляхова у 2011 році акумулювала 30 мільйонів гривень готівки, якщо вона не займалася жодним бізнесом і не була економістом?

"Яким чином ви передавали ці гроші?" – запитав Руслан Лазоренко доньку покійного. Натомість почув у відповідь, що вона  не буде відповідати на це запитання теж.

Інше, що намагався дізнатися адвокат, – чи знав сам покійний, що його донька позичила в борг 30 мільйонів гривень і чи знав він, що Ользі Шляховій винні таку суму коштів? Втім і на це запитання відповіді адвокат не отримав.

Ще від нього – чи відомо Ользі Шляховій: які дії вчиняв її батько з приводу повернення цього боргу й чи не пов’язана смерть її батька з цими борговими зобов’язаннями?

Останнє від Руслана Лазоренка – чи відомо щось Ользі Шляховій стосовно цивільної справи, яка була розглянута в Крюківському районному суді в 2016 році, щодо стягнення  на її користь з пана Грицика (брата Євгена Холода) і ТОВ «Кременчуцька торгова гільдія» 24 мільйонів 424 тисяч гривень?

Цікава відповідь пані Ольги, яка заявила, що не розуміє, чому адвоката пана Мельника цікавить, хто й що кому давав.

«Я хочу встановити, хто саме і чому вбив вашого батька», - така відповідь адвоката.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1303 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1975 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2541 0