Новини з 1996 року

Непорядність кременчуцьких чиновників. Керівник соцзахисту мерії Марина Доценко як приклад №2

Олександр Курилов 03 жовтня 2018 19:21 716 0

У Кременчуці вже можна складати рейтинг непорядності кременчуцьких чиновників, які чинять з людьми вкрай безсовісно й непорядно.

Причому так ставляться до жителів, які сподіваються на допомогу, але виявляються просто обдуреними.

І якщо головний у цьому рейтингу – перший заступник мера Володимир Пелипенко, який для виконання роботи в ЗОШ №26 залучив фірму брата своєї дружини, після чого почали економити на дітях, то наступний чиновник  – теж не кращий.

І мова тут про книгу про волонтерів та добровольців Кременчука, всього 76 жителів нашого міста, приклад яких вартий, аби про нього знали якомога більше людей.

І презентація цього видання відбудеться офіційно 12 жовтня, напередодні Дня захисника України, в Міському Палаці культури.  

Цю книгу написали працівники кафедри «Видавнича справа» нашого КрНУ імені М. Остроградського і її мав видати університет.

А міськвиконком мав розрахуватися з авторами за роботу – все-таки поговорити з кожним і написати про стількох жителів – це не так легко.

Однак завершилося все не по-людськи. Викладачі надіслали в департамент соціального захисту мерії (керівник Марина Доценко) електронний варіант написаного для ознайомлення і в департаменті цю книгу надрукували. Дозволу в авторів, звісно, спитати забули.

І зрозуміло, шо фахівцям КрНУ про такий крок наші чиновники нічого не сказали, однак їх просто використали.

В усякому разі – виходить саме так.

Бо мала бути угода між департаментом соцзахисту міськвиконкому Кременчука та КрНУ імені М. Остроградського, але таку ніхто укладати не став.

Репортер розуміє, чому сталося саме так. Звісно, в цьому випадку мова про бюджетні кошти, своїх людей і таке інше – все, як у випадку з першим віце-мером.

Єдине, що не приходить на розум – це думка, як довести нашим чиновникам, що вони теж люди й мають чинити по-людськи?

Втім це завдання вже нашого мера Віталія Малецького, який, вочевидь, про це своїм підлеглим  взагалі не говорить.

А книга про кременчуцьких добровольців та волонтерів, яка побачила світ таким способом і в якій розповідається про стількох наших класних жителів, – річ добра.

І герої її, на відміну від організаторів з міськвиконкому Кременчука, у стократ чесніші й порядні.

Вони не робили бізнес для себе ні коли йшли добровольцями на схід у 2014 та 2015-му, ні коли займалися волонтерством, як сьогодні в мерії зробили бізнес на книзі про них.     

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись