Новини з 1996 року

Непогане місце поруч з парком. Мер Малецький віддав колишній міський центр статистики під кафе

Олександр Курилов 26 липня 2021 15:15 379 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький віддасть приміщення колишнього міського центру статистики, що на вулиці Коцюбинського, №4, у приватну власність.

Сама передача буде проведена через схему невід’ємних поліпшень.

Особливість цього приміщення, яка буде передана за відомою схемою, – воно знаходиться поруч із міським парком культури «Придніпровський» і кафе – це єдине, що постане новим сусідом Кременчуцької міської художньої галереї, яка знаходиться теж у цьому будинку.

Й це проекти рішень нашого міськвиконкому – мера міста та його підлеглих заступників. За тим, що пропонується, – чиновники на найближчому засіданні міськвиконкому проголосують за те, аби «Надати орендарю нерухомого майна, яке належить до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади, згоду на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна за рахунок власних коштів орендаря, а саме: фізичній особі - підприємцю  Гончар Анні Анатоліївні - орендарю нежитлового приміщення площею 155,2 кв. м, розташованого по вул. Коцюбинського, буд. 4 в місті Кременчуці.

Останнє – щодо прізвища підприємця, який буде новим власником приміщення.

Його ми зустрічаємо в рішенні міськвиконкому від 14.05.2021 з № 603 «Про погодження фізичній особі - підприємцю Гончар Анні Анатоліївні розміщення пересувної тимчасової споруди - сезонного (літнього) майданчика біля кафе «Tarelka» на території комунального закладу культури «Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» в м. Кременчуці».

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1486 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1557 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1480 0