Новини з 1996 року

Немає совісті. КРЕМЕНЧУЦЬКА МЕРІЯ ПРИКРИЛАСЯ У СПРАВІ ПАМ’ЯТНИКУ БАБАЄВУ ГЕРОЄМ УКРАЇНИ ІГОРЕМ СЕРДЮКОМ.

kurilov 17 серпня 2015 10:06 1284 0

Чиновники Кременчуцького міського виконавчого комітету підготували апеляцію до Харківського апеляційного суду у справі встановлення ними у сквері в центрі міста пам’ятнику колишньому меру Кременчука О.Бабаєву.  Сама ж апеляція буде розглянута у Харкові 25 серпня.

Головний аргумент апеляційної заяви  – «батьки міста», й справді, порушили все що можливо, встановлюючи у центральному сквері скульптуру покійного мера, по голові якого лазять діти.

Але, наші чиновники, порушили закон, виключно, у благих цілях.

Зокрема, так само вони порушили написані ними ж правила, у справі вшанування «учасника АТО, героя України Ігоря Сердюка», «пам'ять про якого було вшановано до спливу десятирічного терміну від дня його загибелі», - говориться в апеляційній скарзі міськвиконкому.

"Замість того, щоб визнавши порушення законів, виконати рішення суду і припинити далі порушувати (припинити порушувати, схоже, для нашої місцевої влади просто незнайомі слова або порожній звук), наші місцеві чиновники через Харківський апеляційний адміністративний суд намагаються узаконити свої порушення», - так коментує апеляційну заяву міськвиконкому ініціатор демонтажу пам’ятнику колишньому меру й майбутній учасник виборів до міської ради Оксана Піддубна.

«…Більше того, для того, щоб виправдати свої незаконні дії представник місцевих чиновників підносить в Апеляційній скарзі частково неправдиву і перекручену інформацію (у стилі представників міськвиконкому).
Так, не знати, що Ігор Сердюк (один з Героїв України) загинув на Майдані, а не в зоні АТО (як написано в скарзі) - це не просто соромно, це показує глибоке неповагу чиновників до тих, хто життя віддав за нову Україну», - зазначає у своєму зверненні Оксана Піддубна.

Інше про що вона говорить – «враховуючи бажання місцевих чиновників періодично проводити акції з цього питання у вигляді передвиборчої кампанії стає цікавим: чи будуть відводи суддів, перенесення засідань з метою максимального затягування процесу? Або, вони спробують іншими (звичними для себе) методами вирішити питання в Харкові .... Час покаже. Судове засідання призначено на 25 серпня 2015».

Про що слід додати – загалом тема цікава. У репортера ж є питання – справді те, що написано в апеляційній заяві нашого виконкому, зокрема, у прикладі з Ігорем Сердюком, загиблим учасником Майдану, який не є учасником АТО, не налазить ні на яку голову.

Тож чи читають в.о. міського голови Василь Івко й перший віце-мер Кременчука Кременчука Віктор Калашник те, що їх підлеглі оприлюднюють?

Як на автора – наші чиновники нічого, окрім закону про майбутні вибори, не читають взагалі.

Якби читали – то такої дурниці від імені міськвиконкому Кременчука ніхто б не розсилав.

Текст апеляційної скарги міськвиконкому додається.

О.Курилов

 

Теги: БабаєвСкверІгор Сердюк міськвиконком Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 304 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 669 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 527 0