Новини з 1996 року

Недобрі новини для ПАТ «Кредмаш». Китайські підрядники тягнуть на Полтавщину свої асфальтові заводи

Олександр Курилов 27 березня 2018 16:47 706 0

Китайська компанія Xinjiang Communications Construction Group доставила в Одесу асфальтні міні-заводи та велику кількість техніки для ремонту доріг.

А ремонтуватиме це китайське підприємство автодорогу Київ – Харків - Должанське та дорогу від Знам'янки, що за сімдесят кілометрів від нашого міста, до Стрия. Й мова тут про два контракти на 57,3 та 38,5 мільйонів доларів США.

За тим, що повідомляють ЗМІ Одеси, – за один раз великий балкер привіз в Україну 420 одиниць дорожньої техніки разом з асфальтними заводами, загальною вагою 2,5 тисячі тонн. І це ще не вся техніка, яку тягнуть з Китаю разом з китайськими будівельниками.

Слід додати, що ремонт доріг цього року має дістатися й до нашого міста теж. Зокрема, планується відремонтувати ділянку автодороги Кременчук-Полтава, яка проходить через Кременчуцький район.

Також мер міста Віталій Малецький вирішив заасфальтувати дорогу своєї молодості, якою він ходив з Нової Знам'янки в Піщане, й також буде реконструйовано останні 800 метрів вулиці Герасимовича в Крюкові, які не було зроблено минулого року.

фото - газета "Думская"

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1247 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1912 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2435 0