Новини з 1996 року

Недобрі новини для ПАТ «Кредмаш». Китайські підрядники тягнуть на Полтавщину свої асфальтові заводи

Олександр Курилов 27 березня 2018 16:47 597 0

Китайська компанія Xinjiang Communications Construction Group доставила в Одесу асфальтні міні-заводи та велику кількість техніки для ремонту доріг.

А ремонтуватиме це китайське підприємство автодорогу Київ – Харків - Должанське та дорогу від Знам'янки, що за сімдесят кілометрів від нашого міста, до Стрия. Й мова тут про два контракти на 57,3 та 38,5 мільйонів доларів США.

За тим, що повідомляють ЗМІ Одеси, – за один раз великий балкер привіз в Україну 420 одиниць дорожньої техніки разом з асфальтними заводами, загальною вагою 2,5 тисячі тонн. І це ще не вся техніка, яку тягнуть з Китаю разом з китайськими будівельниками.

Слід додати, що ремонт доріг цього року має дістатися й до нашого міста теж. Зокрема, планується відремонтувати ділянку автодороги Кременчук-Полтава, яка проходить через Кременчуцький район.

Також мер міста Віталій Малецький вирішив заасфальтувати дорогу своєї молодості, якою він ходив з Нової Знам'янки в Піщане, й також буде реконструйовано останні 800 метрів вулиці Герасимовича в Крюкові, які не було зроблено минулого року.

фото - газета "Думская"

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 130 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 326 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 471 0