Новини з 1996 року

Небезпечно! Фірма, яка годує пацієнтів кременчуцької лікарні, ледве не отруїла дітей

Валерія Макряшина 20 вересня 2019 16:30 693 0

Хочеться сподіватися, що наші кременчуцькі чиновники звернуть увагу на випадок, що стався в столиці, бо вона має пряме відношення до Кременчука. 

Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби, в Києві призупинено харчування школярів у гімназії "Київська Русь", оскільки умови приготування та харчі ТОВ "Понтем. УА" створюють загрозу життю та здоров’ю людей.  

"Під час інспектування були відібрані зразки харчових продуктів та змивів з об’єктів навколишнього середовища для проведення експертизи. За результатами інспектування, виявлені численні порушення, що створюють загрозу життю та/або здоров’ю людини".

Тож було прийнято рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів суб’єктом господарювання ТОВ "Понтем. УА", який надає послуги з організації шкільного харчування у київській гімназії.

Варто зазначити, що ця фірма наразі опікується харчоблоком нашої кременчуцької дитячої лікарні, яка взяла приміщення в оренду за 1 грн. І додамо, що рік тому претензій до фірми й незадоволених її обслуговуванням вистачало. Тоді ж скандал у Кременчуці не набув великих масштабів - після формальних перевірок харчоблоку дитячої лікарні від київської фірми мерія відчепилася.

У Києві ж фірму взяли, навпаки, на контроль й у результаті було встановлено, що те, чим годує "Понтем.УА", небезпечне для життя. Тож до Київської міської держадміністрації було надано пропозиції щодо термінового пошуку альтернативного джерела харчування в гімназії "Київська Русь".

Що ж встановила Держпродспоживслужба?

Виявилося, що вермішель і биток курячий власного приготування за мікробіологічними показниками не відповідали вимогам Державних санітарних правил і норм. Також не відповідав певним нормам сир "Голландія", який закупила компанія для харчування дітей, і змиви з виделки та полиці для чистого посуду. 

Крім того, в харчоблоці "Понтем.УА" не були забезпечені належні умови для приготування їжі, а самі харчові продукти не були захищені від будь-якого забруднення на всіх стадіях виробництва, переробки та/або обігу.

У Держпродспоживслужбі заявили, що притягнуть "Понтем. УА" до відповідальності за порушення законодавства про харчові продукти.

І тут варто додати, що, переглядаючи меню для дитячої лікарні Кременчука, яке оприлюднене на сайті мерії, можна помітити твердий сир, макарони, биточки тощо...

Постає важливе і серйозне питання: чи можна довіряти харчування хворих діточок і годуючих матусь такій сумнівній фірмі? 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 925 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1747 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 798 0