Новини з 1996 року

Небезпечні розваги й невиправданий екстрим, або Як у Кременчуці діти "покаталися" на тролейбусі. ВІДЕО

Валерія Макряшина 14 жовтня 2019 11:00 724 0

У Кременчуці вчора ввечері містяни помітили групу підлітків, які їхали, зачепившись за драбину, розташовану ззаду на тролейбусі. Відео в мережі Telegram опублікував "h.kremenchug".

 

 

І тут справа зовсім не в тому, що діти спізнилися на транспорт і їм терміново потрібно встигнути на якусь ну дуже важливу зустріч. Це просто так звані зацепери - любителі екстремальних розваг, які часом (а вже були такі випадки) можуть довести до біди. 


"Зацепінг" прийшов в Україну з Росії у 2010 році і з кожним роком ставав усе більш популярним серед українських підлітків. 


За своїми конструктивними особливостями головним об'єктом для розваг кременчуцьких підлітків стали тролейбуси. У них ззаду "для зручності" навіть є драбинка, тільки призначена вона не для катання, а для огляду дахового обладнання водіями й ремонтниками.

Основна небезпека для тролейбусних екстремалів - різкі розгони й зупинки транспорту, під час яких можна впасти на проїжджу частину під колеса автомобіля, який рухається позаду. 

Водій тролейбуса не завжди має можливість помітити дітей "без квиточка", бо вони чіпляються під час від'їзду транспорту від зупинки й зістрибують на повному ходу через пару сотень метрів...

Так і в цьому випадку - діти швидко зістрибнули з тролейбуса на потрібній зупинці та сміючись побігли далі...

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1236 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1889 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2383 0