Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

НЕБАГАТО. Кременчужани утеплилися кредитами на вікна та газові котли на 8,122 мільйона гривень

Олександр Курилов 03 грудня 2015 13:36 947 0

Відділ енергозбереження УЖКГ Кременчуцького міськвиконкому порахував остаточну суму отриманих громадянами кредитів,  виданих двома державними фінансовими установами під державну компенсацію «на утеплення».

Мова про кредитування громадян при встановленні нових вікон, батарей опалення, газових котлів й іншого, що входить у програму з назвою «Ощадний дім».

Тож по кошти, за умови компенсації від держави тіла кредиту в розмірі  від 30 до 70 відсотків (для отримувачів субсидій, але не більше 14 тисяч гривень) від вартості обладнання, звернулися з початку дії програми й до грудня цього року 453 родини нашого міста.

Щодо показників видачі кредитів на утеплення, то вони такі. В державному «Укргазбанку» видано 153 кредити на суму майже 4 мільйони гривень.

Щодо місцевого «Ощадбанку», то його адміністрація видала триста кредитів на суму 4,1 мільйона гривень.

Про що слід сказати – такий показник утеплення в нашому місті далекий від рекордного й причина тут одна. Мова про немалі відсотки, які слід заплатити.

Кредити на утеплення видаються на три роки, але під 24,5 відсотка річних. Тож трирічну переплату можна порахувати самому, якщо кредитну ставку перемножити на два й додати ще 15 відсотків річних - виплати в перший рік й плюс до всього  ще комісію - три відсотки від суми кредиту, які слід буде заплатити фінансовій установі.

Теги: Програма "Ощадний дім"

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 225 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1088 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1813 0