Новини з 1996 року

Неадекватні правоохоронці. У Кременчуці вимагають відставки міністра Авакова та Генпрокурора Луценка

Олександр Курилов 13 березня 2018 10:11 384 0

Кременчуцькі громадські активісти вимагають відставки міністра МВС Авакова та Генерального Прокурора України Луценка.

Причина – побиття мітингувальників біля Верховної Ради та розгін наметового містечка 3 березня.

А за тим, що відбулося, – правоохоронці під час припинення цього заходу неправомірно застосували фізичну силу й примусили людей стояти на колінах.

Це прес-конференція представників громадськості Кременчука вчора й обговорення подій, що сталися на початку березня перед парламентом України. Висновків з цього приводу – багато й думки різні.

І вони такі. Справді перед парламентом було наметове містечко, в якому правоохоронці знайшли зброю, й справді ця акція протесту не користувалася у громадян великою підтримкою.

Але під час силового розгону «жителів» цих наметів поліція перевищила свої повноваження й затриманих громадян України ставили на коліна.

У підсумку ж - неспроможність наших правоохоронців вирішити питання нормально й у відповідності до закону, вже б'є по всій Україні й по її авторитету як демократичної держави.

Тож продовження ще буде. На черговій сесії Кременчуцької міськради замість вирішення міських питань громадські активісти знову блокуватимуть трибуну й вимагатимуть розслідування подій, що відбулися в столиці. 

А з того, що вже було в Кременчуці й що буде, - кременчуцькі поліцейські поводитимуться неадекватно й з перевищенням своїх повноважень. І зрозуміло, що вже наші поліцейські, яким особливо робити нічого, будуть боротися в сесійній залі з активістами. 

Тож буде весело, але цей сміх – крізь сльози.

Але це ще попереду. А вчора на прес-конференції в Кременчуці  громадські активісти зачитали своє звернення до правоохоронних органів з вимогою розібратися.

Далі це звернення відправлять на адресу Президента України, Прем'єр-Міністра та голови Верховної Ради.

А ще підписи під цим зверненням збиратимуть по місту, а апофеозом стане мітинг, який проведуть у Полтаві якраз у день виборів Путіна, 18 березня.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись