Новини з 1996 року

Не зовсім дурний. Нардеп Шаповалов не підтримав сьогодні закон про відкриті списки на виборах. Чому?

Олександр Курилов 07 листопад 2017 13:01 813 0

Народний депутат України від Кременчука Юрій Шаповалов, який у нас бовтається від однієї фракцій Верховної Ради до іншої, не підтримав сьогодні зміни  до виборчого законодавства, за якими в Україні, як і у всій Європі, вибори в парламент мали б проходити за відкритими списками.

Це голосування в парламенті України сьогодні стосовно  змін виборчого законодавства. А головна зміна в ньому – це відкриті списки в партіях і рейтингове голосування за прізвищами.

Відповідно, новим виборчим законом не передбачені вибори за мажоритарними округами, що було до сьогодні й чим скористався наш нардеп Шаповалов.

Зрозуміло, що Юрій Анатолійович цього закону не підтримав, бо не дурний.

Загалом позиція нашого нардепа правильна як для типового корупціонера – простіше за мажоритарним округом у Кременчуці подарувати на виборах пенсіонерам продовольчий набір гривень на 20 і бути обраним у парламент.

Однак гірше, що для всіх інших кременчужан таке голосування за гречку й олію, а процес купівлі голосів у нашому місті відомий, несе  людям лише проблеми у вигляді нових тарифів і не тільки їх.

Бо далі наш нардеп починає голосувати в парламенті за такі закони як «Про комерційний облік тепла», а до цього лічильники газу...  й уже всім стає непереливки.

Та пан Юрій у своїх стражданнях щодо несприйняття закону був не одинокий. Вся його партійна фракція з назвою «Відродження», бо всі вони – «діти» Партії регіонів, за цей проект не голосували.

Останнє –  закон прийнято в першому читанні й для нашого нардепа це сигнал. Йому слід влаштовуватися в нову політичну партію, бо наступного разу він у парламент уже не потрапить.

Не потрапить, бо конкретних справ, окрім пустопорожніх балачок про нібито «вибивання» коштів з бюджету, за Юрієм Шаповаловим немає. Але якщо купівля голосів буде продовжена, то шанси в нього, звісно, є.

  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись