Новини з 1996 року

Не знають на кого перекинути. У Кременчуці колонками у дворах опікуватиметься чиновник Федюн

Олександр Курилов 12 квітня 2017 14:52 733 0

Начальник відділу екологічної безпеки Кременчуцького міськвиконкому Олексій Федюн, вся діяльність якого спрямована у невідомому для громадськості напрямку, відтепер ще опікуватиметься станом питної води, яку кременчужани добувають з колонок, розташованих у дворах багатоповерхівок.

Відповідну вказівку – опікуватися - пану Федюну на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій сьогодні висловив перший заступник міського голови Кременчука Володимир Пелипенко.

За його словами, мова йде про перевірку якості води в таких колонках, і перевіряти її якість буде відділ екологічної безпеки, у підпорядкуванні  якого є екологічна лабораторія, якою міряють забрудненість повітря.

Як саме одними й тими ж приладами можна виміряти й забрудненість повітря, і якість питної води, на нараді не уточнювалося.

Однак з оприлюдненої інформації відомо, що таких колонок, з яких люди набирають воду на подвір’ях будинків, – усього 9 і у двох з них – вода неякісна. А от чи насправді їх дев’ять штук, а не 29 або ще більше – от саме над цим питанням відділ екологічної безпеки і міркуватиме.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1506 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1580 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1501 0