Новини з 1996 року

Не знаєте, як працює 3Д принтер? Тоді вам у "Майстерню"

Ксенія Омельченко 22 червня 2017 15:30 486 0

У Кременчуці продовжує свою роботу "Майстерня міста", яка знаходиться біля літньої сцени у Придніпровському парку.

Другий день роботи був не менш насиченим, ніж перший. Учора в присутніх була не тільки чудова можливість послухати та обговорити важливі для Кременчука теми, а ще й опанувати нові технології.

У "Майстерні" всі охочі спробували попрацювати 3Д-ручкою та побачити, як працює 3Д-принтер. Цікаво, що у великих містах, таких, як Київ чи Дніпро, подібні курси зовсім не безкоштовні.  

Також присутні у павільйоні "Майстерні" мали можливість поспілкуватися з талановитою художницею Оксаною Бойко. Вона розповіла про свій проект  «Архітектурно-парковий комплекс мистецької школи "ОКО".

 


 

Як зазначила художниця, проект передбачає зоновану паркову територію, що представляє ландшафти і культурні особливості різних країн світу. В центрі - восьмикутна будівля школи в стилі українського модерну в сучасному потрактуванні (скляні конструкції, вітражі, майоліки, мозаїка) з фонтаном у внутрішньму дворику. У будівлі планується 6 майстерень, галерея, бібліотека. 

Паркова зона, на думку художниці Оксани Бойко, є місцем культурного відпочинку кременчужан і гостей міста. А подібний проект може стати осередком Європейським культурних зв’язків в Центральній Україні.
 


 

Не менш цікавою була й розмова з учасниками БУР (Будуємо Україну разом).
До речі, у вас ще є можливість приєднатися до цих молодих та надзвичайно активних людей.


Про це читайте у матеріалі: Розшукуються молоді та активні - будувати Україну

Як бачите, програма досить різноманітна та цікава. Тож не пропустіть, вже сьгодні ввечері побачити презентацію результатів художньої резиденції в Кременчуці від арт-групи "Urban Re-Public" (з міста Херсон) о 18.00. А о 19.00 розпочнеться літературна вітальня "Поезія часу" - від арт-групи "Творчий Кременчук" та спілки літераторів "Славутич".

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись