Новини з 1996 року

Не знаєш як вкрасти з міського бюджету кошти? Подивись на ці дерева поглядом мера Малецького

Олександр Курилов 15 жовтня 2017 11:56 2109 0

У Кременчуці нова бізнес-кампанія, зміст якої – робити відкати на бюджеті двічі на одному й тому ж.

Мова про вулицю Першотравневу та сріблясті тополі, які на ній росли і які тепер зносять під корінь.

Зносять, бо дерева в аварійному стані, так повідомляє прес-служба міськвиконкому. Але насправді це не аварійний стан, але в місті відбувається масова заготівля дров, оголошена міськвиконкомом.

У даному випадку на вулиці Першотравневій на дрова пішли сріблясті тополі, які лише два року тому було кроновано за бюджетні кошти.

Нині просто другий етап. Знову за бюджетні кошти, вже після першого кронування за наші податки, зелені насадження сьогодні тупо знесено під час другого «кронування» бензопилами. Знесено, до речі, теж за наші податки.

За тим, що повідомляє прес-служба міськвиконкому, аби громадяни занадто не реагували на комунальників, дрова, які вийшли із зелених насаджень, роздаватимуть малозабезпеченим родинам.

От тільки відповідь на запитання: скільки ж у місті таких малозабезпечених родин, у яких є пічне опалення, і в якій п'ятиповерхівці ці люди живуть -  ніхто не знає.

Бо насправді таких сімей у Кременчуці – не більше десятка, але дрова ці – не для них. Не для них, бо малозабезпечені можуть піти й самі їх назбирати. А є такі, хто дрова не збирає.

Дрова ці передусім для опалення Другої міської лікарні, що в Крюкові. Її забезпечує теплом спеціальна котельня, яка працює на дровах, і це один з бізнесів родичів нардепа Шаповалова.

Бізнес, між іншим, непоганий, бо кошти за тепло виплачуються з міського бюджету, але є проблема. Остання ж така – для опалення лікарні, школи й дитячого садка, що поруч, потрібна деревина й багато.

Як багато потрібно – відповідь на це зрозуміє кожен, якщо подивиться на територію, очищену від зелених насаджень і прилеглу до лікарні №2 та ЗОШ №6.  

Звідси й настанова до наших читачів: дерево в котельні нардепа і в котельні КАТП 1628 горить швидко, тож паливо кременчуцьким лісорубам потрібне. Тож будемо уважними, бо ці лісоруби рубають усе.

 

  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 532 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 434 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 483 0