Новини з 1996 року

Не йдеш по мед до кременчуцьких пасічників? Чекай на злих бджіл та медовий хресний хід міськвиконкому

Олександр Курилов 17 серпня 2018 15:39 336 0

Кременчуцькі пасічники, які цього тижня торгують медом у «Придніпровському парку» й до яких покупці йдуть не надто охоче, бо дорого та спека надворі, віднайшли новий метод реклами своєї продукції.

А для цього вперше за всю історію нашого міста буде проведено спеціальну кременчуцьку медову ходу з хоругвами.

Про те, що в нас покупців викликатимуть хресним ходом, повідомляють у міському виконавчому комітеті.

«19 серпня в Україні святкують День пасічника. Цього ж дня християни відзначають Яблучний Спас і за традицією в церквах освячують яблука та мед, а пасічники - вулики перед настанням холодів, щоб бджоли добре перезимували. 

У Кременчуці з цієї нагоди відбудеться ряд заходів… О 15.30 почнеться святкова хода бджолярів з хоругвами від приміщення банку на площі Перемоги до літньої сцени в парку, де відбудеться концерт», - говориться в повідомленні міськвиконкому.

«Програма плюс» не знає, хто саме є ініціатором такого заходу, що має не тільки показати турботу про бджіл, які під час ходи з хоругвами гудітимуть собі над парком.

Однак думка з цього приводу лише одна: якщо не утеплювати вулики взимку, то участь у хресній ході навряд чи буде рятівною.

А щодо покупців та рекламування меду таким способом, то є абсолютно дієвий метод покращення продажу. Для такого достатньо не гнати ціни в космос, аби люди могли все купувати.

Гірше, що саме цього – проведення хресного ходу для встановлення божеської ціни на мед - наші пасічники не планують.

На фото із сайту міськвиконкому Кременчука  – пасічники США, яке використано в посібниках для бджолярів Білорусі

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись