Новини з 1996 року

Не всім військовим їхати на заробітки у Польщу. Кременчуцьким учасникам АТО шукають роботу

Олександр Курилов 28 травня 2019 10:01 331 0

66 учасників АТО з Кременчука навчатимуться на водіїв транспортних засобів за рахунок бюджетних коштів і після навчання випускники матимуть можливість влаштуватися на нормально оплачувану роботу.

А цього року Кременчуку на професійну адаптацію учасників АТО з державного бюджету виділено близько 100 тис. грн.

Про це повідомили на засіданні міської робочої групи з вирішення питань щодо здійснення заходів із професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях та постраждалих учасників Революції Гідності.

За тим, що розповіли, - до департаменту надійшло 66 заяв від учасників АТО, які бажають пройти професійну адаптацію та оволодіти спеціальністю водіїв транспортних засобів різних категорій. За всіма зверненнями на засіданні було прийнято рішення направити заявників на водійські курси.

Інше, на чому наголосили на сьогоднішній нараді, - на навчання учасники АТО направляються за встановленою чергою по мірі надходження їх заяв.

Слід додати, що водій у Кременчуці, відповідно до заявок роботодавців, сьогодні отримує 14 тисяч гривень, що, звісно, не так і багато, але це відповідає рівню зарплат на провідних заводах нашого міста.

Проблема з працевлаштуванням учасників АТО в Кременчуці залишається доволі гострою й головне, що цим людям місто мало що може запропонувати, крім роботи в комунальному підприємстві «Муніципальна варта», яка, однак, є не надто оплачуваною.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1285 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1949 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0