Новини з 1996 року

Не вийшло й Бог з ним. Перший віце-мер Пелипенко про невдалі спроби відновити опалювальний сезон

Олександр Курилов 24 квітня 2017 14:17 570 0

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко офіційно оголошує про припинення власних комунальних страждань, за якими  мешканцям міста під час останнього похолодання обіцяли продовжити опалювальний сезон ще на 5 днів, починаючи з 20 квітня.

Про те, що вже все, й те, що планували, геть не вдалося, бо така діяльність чиновника, повідомляє у своєму повідомленні прес-служба міськвиконкому.

Тож якщо 20 квітня  представники мерії у своєму зведенні  пишуть, що «…Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що ніхто не може  бути достеменно впевненим у тому, що погодні умови найближчим часом покращаться, а не погіршаться. А міська влада повинна думати про всіх городян, особливо про родини, які мають дітей, пенсіонерів і хворих, тому й прийняла рішення про відновлення подачі теплоносія для опалення. Він звернувся до керівників управляючих компаній та голів  ОСББ з проханням вжити всіх необхідних заходів, щоб можна було подати тепло в житлові будинки, які вони обслуговують…»

Нині, після неуспішних спроб відновити опалювальний сезон і після оприлюднення з цього приводу нерозумних пояснень першого віце-мера Кременчука, вже підлегла йому прес-служба сьогодні повідомляє про таке.  

«Щодо підключення до опалення об’єктів житлового фонду міста, то наразі теплогенеруючі компанії готові розпочати підключення теплоносія до таких об’єктів. Разом із цим, у зв’язку з прогнозованим значним потеплінням, є звернення ОСББ та управляючих компаній з приводу того, що немає потреби у відновленні опалення в оселях кременчужан. Тож, враховуючи побажання кременчужан і з метою економії коштів, які потрібно було б їм сплачувати за отримане тепло, поки що теплоносій до житлових будинків не подаватимуть. У разі погіршення погодних умов буде прийняте додаткове рішення», - зазначено в повідомленні прес-служби мерії, яке датоване сьогоднішнім днем – 24 квітня,  де, однак, немає відповіді на таке питання.

Відомо, що розпорядження першого віце-мера Кременчука Володимира Пелипенка все-таки частково було втілено в життя, і в окремих багатоповерхівках тепло отримали  фактично одразу. Однак більшість мешканців грілися виключно обіцянками першого віце-мера.

Далі ж запитання до наших чиновників: як саме будуть виставлятися рахунки за тепло мешканцям  міста, які таке тепло отримали, й що побачать у рахунках мешканці, яких перший віце-мер Кременчука обігрівав своїми обіцянками?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3762 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 152 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 364 0