Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Не вірять чиновникам. Через бездіяльність мерії кременчужани сплачують фіктивні борги за газ

Олександр Курилов 26 червня 2017 17:25 952 1

У Кременчуці кількість боржників з фіктивними боргами за газ, які були людям нараховані під час зміни норм споживання, зменшилася за тиждень на тисячу осіб – до 29 тисяч.

Втім оплата людьми не своїх боргів не рятує їх від позбавлення субсидій. Її за травень нараховувати не будуть, однак нарахують пізніше й, вочевидь, уже в липні.

Про те, що у травні субсидій «боржникам» за надумані борги не буде, ЗМІ повідомив міський голова Віталій Малецький.

За його словами, врешті-решт, ситуація з субсидіями й цими боргами вже виправлена, а ПАТ «Кременчукгаз» попередні списки боржників виправив і прізвища тих, у кого є штучні борги, – відкликав.

Тож люди все одно субсидії отримають

Втім сама кількість боржників з надуманими боргами зменшилася за тиждень з 30 до 29 тисяч і щонайменше тисяча родин вирішила просто віддати гроші за те, чим не користувалася. Відповідно, громадяни просто віддали зі своїх гаманців «Кременчукгазу» по 300 гривень.

Чому так сталося – зрозуміти можна. По-перше,  люди не вірять нашим чиновникам, справедливо вважаючи, що завтра все може змінитися, й тому добровільно розраховуються за те, чого не брали.

По-друге, навіть у повідомленнях про субсидії, які чиновники розіслали, немає жодного слова до кременчужан з проханням не поспішати й чужу заборгованість не оплачувати.

І чиєї тут провини більше в тому, що люди просто віддали гроші ні за що, – мера Малецького, віце-мера Усанової, що відповідає за соціальні питання, чи віце-мера Декусара, який відповідає за комунальні проблеми?

Здається, тут тільки один висновок – уже наші міські чиновники починають ворушитися тільки тоді, коли «півень клюне», й роблять усе за принципом «аби було». Гірше, що після їхніх дій страждають мешканці, але для Кременчука – це не новина.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Влад Мирюш 27.06.2017 08:11

380 грн было заплачено за то, чего не было. Спасибо власти. Когда за чистый воздух будем платить? ах, да, никогда, он у нас грязнее некуда

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1216 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1940 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1671 0