Новини з 1996 року

Не у відпустку, але на чергування. КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ «АВТОМАЙДАН» ЗАПРОШУЄ КРЕМЕНЧУЖАН У КРИМ.

Олександр Курилов 21 вересня 2015 09:35 875 0

Щонайменше один кременчужанин – Андрій Рубан та керівник «Автомайдану» Комсомольська Анатолій Гілевич з учорашнього дня  беруть участь у блокуванні Криму й не пропускають вантажні фури на півострів.

Тож учора вони були на блокпосту у Чонгарі, але стався прорив і кременчуцько-комсомольська делегація  переїхала у Чаплинку. Сама  акція з блокування великих вантажних автомобілів у Крим триває й кременчужан теж запрошують долучитися до її проведення.

Про те, що наша делегація в Криму є, «Програмі плюс» розповів кременчуцький волонтер Володимир Пилипенко, якмий допомогав організовувати поїздку. Інше від нього – сьогодні йде запис волонтерів, які готові виїхати до Криму, аби акція була продовжена. Ну й зрозуміло, що питання №1 для організаторів – це питна вода та їжа, що вирішують.

«Чергуємо, все спокійно. Ніяких ексцесів. Стоять приблизно 120 фургонів, які зупинили ми та бійці «Правого сектора». Водії, звісно, розчаровані й всі переконані, що завтра поїдуть у Крим. Везуть в основному овочі. Автомобілі з Кременчука, які їдуть в окупований Крим або повертаються звідти, теж є», - розповів «Програмі плюс» кременчуцький волонтер Андрій Рубан.

Про що слід додати – акція з блокування шляхів у Крим проводиться за ініціативою кримських татар, життя яких в окупованому Росією Криму стало нестерпним.

Теги: Блокада КримуПолітикаЕкономіка

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 990 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1833 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 849 0