Новини з 1996 року

Не у відпустку, але на чергування. КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ «АВТОМАЙДАН» ЗАПРОШУЄ КРЕМЕНЧУЖАН У КРИМ.

Олександр Курилов 21 вересня 2015 09:35 947 0

Щонайменше один кременчужанин – Андрій Рубан та керівник «Автомайдану» Комсомольська Анатолій Гілевич з учорашнього дня  беруть участь у блокуванні Криму й не пропускають вантажні фури на півострів.

Тож учора вони були на блокпосту у Чонгарі, але стався прорив і кременчуцько-комсомольська делегація  переїхала у Чаплинку. Сама  акція з блокування великих вантажних автомобілів у Крим триває й кременчужан теж запрошують долучитися до її проведення.

Про те, що наша делегація в Криму є, «Програмі плюс» розповів кременчуцький волонтер Володимир Пилипенко, якмий допомогав організовувати поїздку. Інше від нього – сьогодні йде запис волонтерів, які готові виїхати до Криму, аби акція була продовжена. Ну й зрозуміло, що питання №1 для організаторів – це питна вода та їжа, що вирішують.

«Чергуємо, все спокійно. Ніяких ексцесів. Стоять приблизно 120 фургонів, які зупинили ми та бійці «Правого сектора». Водії, звісно, розчаровані й всі переконані, що завтра поїдуть у Крим. Везуть в основному овочі. Автомобілі з Кременчука, які їдуть в окупований Крим або повертаються звідти, теж є», - розповів «Програмі плюс» кременчуцький волонтер Андрій Рубан.

Про що слід додати – акція з блокування шляхів у Крим проводиться за ініціативою кримських татар, життя яких в окупованому Росією Криму стало нестерпним.

Теги: Блокада КримуПолітикаЕкономіка

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1249 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2247 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2863 0