Новини з 1996 року

Не те щоб свято, але щоб не було вже зовсім печально. Кременчуцький план святкування Дня Незалежності

Олександр Курилов 13 серпня 2018 16:43 2027 0

Відзначення Дня Незалежності України 24 серпня чиновники Кременчука проведуть по-особливому.

І кременчуцька особливість буде такою.

Перше –  жителі Кременчука повинні якомога менше бачити в ці дні «батьків міста», аби в останніх не псувався настрій.

Друге – заходи з нагоди державного свята мають бути такими, аби уникнути будь-якої політичної активності й для цього застосують практику відзначення державних свят за місцем проживання.

Про те, що буде так і на жодні зміни в плані святкування мер Віталій Малецький та його вісім заступників не підуть, «Програмі плюс» розповіли у виконкомі.

Отже, головна особливість Дня Незалежності по-кременчуцьки – це масова торгівля.

Така буде в парку «Придніпровському» й тут, крім фестивалю меду, працюватимуть наливайки й продаватимуть шашлики. А 24 серпня, якраз у День Незалежності, відбудеться останній день медового фестивалю.

Напередодні, 23 серпня, теж свято – День Прапора й за прийнятим рішенням Прапор України в Кременчуці підніматимуть не діти та учні на найвищій щоглі біля Міського Палацу культури.

Однак усе відбуватиметься в закритому режимі на території військової частини.

Ще цього ж дня мер та його заступники покладатимуть квіти до могил наших жителів, які загинули, захищаючи Україну на сході.

Далі - мова знову про 24 серпня.

Цього дня кременчужан очікує парад вишиванок.

Він почнеться в парку Миру о 17-00 і завершиться о 18-00  вітальним словом тіньового міністра культури виконкому, майбутнього депутата міськради й діджея Андрія Редькіна.

І тут же о 18-00 відбудеться старт велопробігу, який названо святковим і мета учасників якого, що теж одягнуть на себе вишиванки, – проїхати до сцени в парку «Придніпровському».

Тож велосипедисти тільки вирушать з вулиці Миру, а в цей же час і теж о 18-00 уже на сцені парку "Придніпровського" почнеться концерт.

Це всі найбільші заходи – підняття Прапора 23 серпня й велопробіг – 24-го й до цього плану змін не вноситимуть. Однак за традицією таку розбиту по мікрорайонах активність ще будуть доповнювати. Й для таких доповнень у нас є рятувальники, які покажуть свою техніку, є різні виставки, мета яких - заповнити прогалини, є художники…

Головне, що при такій організації буде досягнуто, – не буде масових скупчень жителів.

Зокрема, парад вишиванок буде небагатолюдним, бо до парку Миру ще потрібно доїхати, й так само з концертом, де головними будуть місцеві виконавці, традиційні пісні яких про вареники та горілку ми чуємо щороку якраз на День Незалежності.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 732 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 894 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1252 0