Новини з 1996 року

Не так як собі. Перший віце-мер Пелипенко виділив матеріальну допомогу 10 прохачам

Олександр Курилов 26 листопад 2020 16:35 500 0

Найбільша частина мешканців нашого міста, серед яких переважно – пенсіонери, живуть в умовах крайньої бідності.

Й така бідність, коли люди не можуть дозволити собі поховати своїх рідних, бо немає коштів, або жителям немає за що лікуватися, – просто вражає.

Й це останнє розпорядження наших чиновників, у даному випадку першого віце-мера Пелипенка, заробітна плата якого тільки у жовтні 2020 року склала 73654 гривні.

Тож перший віце-мер під час відсутності на робочому місці міського голови Малецького вже в листопаді розпорядився про надання матеріальної допомоги нашим жителям, які дуже її потребують.

Усього з міського бюджету виділено 50 тисяч гривень для 10 прохачів.

Відповідно окремі пенсіонери отримали по 5 тисяч гривень для лікування, а іншій пенсіонерці, яка доглядає неповнолітніх дітей через нещодавню пожежу, виділено 15 тисяч грн.

Також допомога надається через скрутне матеріальне становище. Але розмір такої обмежено. І якщо хтось прохав-благав раніше про допомогу й таку в розмірі 400 гривень було виділено, то йому допоможуть ще раз і все.

Але формулювання буде таким: «У зв'язку зі скрутним матеріальним становищем та на лікування в сумі 2 000 (дві тисячі) грн, як виняток, так як згідно з розпорядженням міського голови від 27.04.2020, № 101-Р «Про надання матеріальної допомоги за рахунок місцевого бюджету» виділено матеріальну допомогу в сумі 400 грн".

Й слід сказати – нагадування, що ось людині вже одного разу допомогли, а тепер виняток зроблять іще раз, а - далі все, в цьому розпорядженні ми бачимо не раз і не два.

Про що слід додати – це просто запитання: на початку епідемії ми бачили, як від імені мера міста таким людям роздавали продуктові набори. Але чому тепер, уже після виборів, цю практику припинили?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1135 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2138 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2755 0