Новини з 1996 року

НЕ ТАК ПИШУТЬ. Євген Холод, власник «Центрального ринку» проти «Програми плюс», «Телеграфу», «Кременчуцької газети».

Олександр Курилов 19 жовтня 2015 11:32 1324 0

Депутат Кременчуцької міської ради й відомий бізнесмен від партії «Батьківщина», власник Центрального продуктового ринку («заводів І пароходів». – авт.), подав на кременчуцьких журналістів до суду.

Предмет судового позову – захист честі та гідності й такий суд, де відповідачами виступають, окрім міського прокурора Григорія Кондратенка, ще три редакції – «Програми плюс», «Телеграфа» та «Кременчуцької газети», відбудеться 23 жовтня, о 14-30.

Цікаво, що про сам зміст позову, який розглядатиме суддя Середа, не знає ніхто.

Репортерам «Програми плюс» вимоги головного  кременчуцького БЮТівця Євгена Холода точно невідомі. Тож що саме від нас вимагають – не повідомляти про земельні скандали та дерибани  в міській раді чи ще щось,  – сказати неможливо.

Цікаво, що у самому Автозаводському районному суді, у приймальні судді Середи, теж не кажуть, що саме сталося й що тут гуртом збираються вимагати у репортерів та у міського прокурора.

Про що варто додати – загалом для Кременчуцької "Батьківщини" це буде вже другий  судовий позов за останні три місяці. Перший – самому головному кременчуцькому представникові «Батьківщини», депутату міськради Олександру Головачу,  інкримінують побиття громадського активіста та нанесення йому легких тілесних ушкоджень під час сесії міської ради.     

 

Теги: "Батьківщина" проти репортерів

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись