Новини з 1996 року

НЕ ТА ЯКІСТЬ ! У Кременчуці вимагають припинити масову торгівлю контрабандними цигарками з ПАР

Олександр Курилов 29 жовтня 2015 15:55 978 1

Активісти кременчуцького "Майдану" вимагають припинити у місті торгівлю неякісними, контрабандними цигарками «Лакі Страйк», які продають без акцизних марок, але з маркуванням країни виробника – 600.

За довідниками, так маркують свою продукцію, яку продають у Кременчуці без  акцизів, у Південно-Африканській республіці.

Відповідну заяву «Програмі плюс» оприлюднив керівник міського волонтерського об’єднання Леонід Харченко.

«У нашому місті, практично  на кожному ринку, у спеціальному кіоску можна купити контрабандні цигарки, на упаковках яких немає акцизних марок. Цигарки недорогі, у м"якій упаковці, але вони вкрай неякісні й дуже відрізняються від тих, які виробляються в Україні.  Коштує цей "контрабас"  - 14 гривень за пачку.

Тож якщо чиновникам  з місцевої влади та правоохоронних органів, на очах яких такий продаж контрабанди відбувається, байдуже, що буде з бюджетом, то чому ніхто не контролює якість цього товару? Чому ніхто не переживає за здоров’я тих, хто курить ці неякісні контрабандні цигарки?» - таке запитання до представників Кременчуцької міської та Полтавської обласної влади від громадського активіста.

За словами керівника громадської організації,  кременчуцькі волонтери планували придбати партію таких цигарок без акцизних марок для солдатів, які протистоять терористам на Сході. Однак, дізнавшись про якість цього «контрабасу», вирішили купувати  нашим захисникам  інші, але відносно нормальні за якістю тютюнові вироби.

Теги: Пригоди КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ivan 17.11.2015 00:33

О,тля,майданутые уже и сюды добрались.Ну лезут и лезут,шо те тараканы.И дихлофоса на них нема...

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 111 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 427 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1537 0