Новини з 1996 року

Не ті цифри оприлюднили! Мер Малецький зменшить екс-витрати для двох житлових будинків міста

Олександр Курилов 17 жовтня 2017 18:04 717 0

Надалі всім, хто дорікає міському голові Віталію Малецькому у влаштованому мешканцям Кременчука тарифному геноциді, бо подорожчало тепло й гаряча вода, у нашого мера буде відповідь. І вона така.

Наш мер не тільки тарифи всім підвищує, але у випадку аж двох з 1250-ти будинків нашого міста - гуртожитку на вул. Івана Приходька, №37 та будинку №29, що на Великій Набережній,  тариф на ексвитрати зменшує.

Це перелік проектів рішень міського виконавчого комітету, засідання якого відбудеться завтра, й серед них – рішення про встановлення тарифів на ексвитрати, що стосується двох будинків, які обслуговує компанія «Місто для людей».

З того, що можна побачити в таблиці, – тариф для двох багатоповерхівок з вартістю ексвитрат 3,3349 гривні за один метр житлової площі зменшується до 2,7083 грн. І це стосується як гуртожитку на вулиці Приходька, так і однієї багатоповерхівки на Великій Набережній.

Саме зменшення оплати відбулося за рахунок  появи нових цифр у розрахунках.

Зокрема, по вул. Приходька, 37 за прибирання території з громадян стягується вже не 1,02 грн. за квадратний метр площі квартири, а лише 0,81 грн.

І це зменшення, де по дві копійки, а де по три, стосується й інших послуг.

Пояснення міського голови Віталія Малецького – зменшення тарифу на ексвитрати у двох будинках -  це його заслуга, бо управляюча компанія не робить визначених робіт у повному обсязі.

Але як вдалося кременчуцьким комунальникам провести такі тонкі, майже космічні розрахунки, на тисячні долі копійок – історія про це мовчить.

Пояснення ж, між іншим, є – то під час обрахунку нового подорожчання за ексвитрати в міськвиконкомі, коли закладали цифри в програму подорожчання тарифів у комп'ютері, внесли не ті дані.

Натомість сьогодні все з’ясували й помилку виправили. Та чи одна це помилка, чи їх там сотні й більше?   

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись